Anime || Manga

Servamp – Anime Tanıtım

Servamp

Mahiru Shirota, basit olanın en iyisi olduğuna ve zahmetli şeylerden kaçınılması gerektiğine inanıyor. Hiçbir şey yapmamak ve sonradan pişmanlık duymak zordur – ve bu ideoloji 15 yaşındaki çocuğa okuldan eve giderken başıboş bir kedi almaya yol açtı. Kuro’yu sevgiyle isimlendirirken, çok azının bu şans toplantısının günlük hayatında olağanüstü bir değişime yol açacağını bilmiyor.
Ä°lgili resim

Bir gün, Mahiru oldukça garip bir şey bulmak için eve döner: daha önce hiç görmediği gizemli bir genç adam. Sonraki paniği, davetsiz misafirin güneş ışığına maruz kalması ve çok da Mahiru’nun şokuna maruz kalmasıyla sonuçlanır. Kendini sadece tembel bir vampir olarak açığa vuran Kuro, gece düştüğü zaman ayrılacağına söz verir. Bununla birlikte, birbiri ardına bir felaket Mahiru’ya kazara  bir sözleşme yapmalarını sağladı ve onu hayatı tehdit edici bir doğaüstü hizmetkarlar ve basit ama her şeyi basit kılan  kana susamış varlıklar savaşına sürükledi.


Ana Karakterler;

Mahiru Shirota;

Mahiru Shirota; servamp wallpaper hd 4k ile ilgili görsel sonucu

Mahiru bir vampirin efendisi hem de bir lise öğrencisidir.Mahiru’nun yanlışlıkla kuronun efendisi olmasıyla birlikte o da vampirlerin savaşına sürüklenmiştir.

 

Kuro;

Güneş ışığında kedi olan Kuro 7 vampir kardeşin içerisinden en büyük olanıdır.Ve aralarında en tembel ve dostçul olanıdır.


 

Bölüm sayısı; 12

Puanı; 7/10

Katagoriler; Aksiyon

Daha çok anime makalesi okumak isterseniz anime manga kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"