Sozialen Medien

#Siren Dizisi İptal Edildi!

Inhaltsverzeichnis

Siren Dizisi İptal Edildi!

Freeform’da ekrana gelen ve 3 senedir yayınlanan geçtiğimiz yıl en çok izlenen dizisi Siren dizisi iptal edildi. Siren dizisinin 3. sezonu 2 Nisan’da başlayan Siren, 28 Mayıs’ta sezonu tamamlamıştı.

Deniz kızları üzerine kurulu dizinin hikayesi Bristol Cove’dan geçiyor; gizemli bir kızın ortaya çıkmasıyla bütün halk hikayelerinin gerçek olduğu ortaya çıkıyor. Bu sırada okyanusun hakimiyeti üzerine denizdekilerle ve insanlar arasında yeni bir savaş da başlıyor. Dizinin kadrosunda Alex Roe, Eline Powell, Fola Evans-Akingbola, Ian Verdun ve Rena Owen gibi isimler yer alıyor. Siren, yapımcı olarak da görev alan Eric Wald’ın hikayesinden uyarlandı.Siren dizi konusu

  #La Casa De Papel 5. Sezon ile Final Yapacak

Siren dizisinin hikâyesinin arka planında denizkızı efsaneleriyle ün kazanmış olan sahil kasabası Bristol Cove bulunuyor. Günün birinde gizemli ve garip görünüşe, davranışlara sahip bir kız olan Ryn kasabada belirir. Ryn aslında bir denizkızıdır. Kısa bir süre sonra Ryn ile etkileşime giren deniz biyologları Maddie ve Ben denizin derinliklerinden gelen bu ilkel avcının karaya nasıl çıktığını, Ryn gibi başka denizkızlarının da karaya ayak basıp basmadığını araştırmaya başlarlar.

Siren Dizi Oyuncuları

Siren dizisinin başrollerinde Ben Pownall’a hayat veren, denizkızı Ryn’a hayat veren Eline Powell ve Maddie Bishop’u canlandıran Fola Evans-Akingbola yer alıyor. Bu oyunculara eşlik eden isimler ise Ian Verdun, Rena Owen, Curtis Lum, Hannah Levien, David Cubitt, Georgia Waters ve Millan Tesfazgi olarak sıralanıyorlar.

  #İnto The Night (Geceye Doğru) Güneşten Kaçmaya Çalışmak İzle #SosyalMedya #Tv #BB

etiketlerETİKETLER

benzer içeriklerBENZER İÇERİKLER

Sıradaki içerik:

Siren Dizisi İptal Edildi!

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Kaynak

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"