… WAS IST || WER …
Trend

Sitenizi Google Hızlı İndexleme Teknikleri

Google Hızlı Index Alma Teknikleri

Artikel-Höhepunkte
 • Site Hızı
 • Düzenli İçerikler
 • Mobil Uyumlu Site
 • Düşük Rekabetli Anahtar Kelimeler
 • SEO Uyumlu URL Yapısı
 • H1 Etiketleri
 • Meta Açıklaması
 • Görsel Alt Metinleri
 • Kaliteli Backlink
 • Sosyal Medya
 • Google SEO Yönergeleri

Sitenizi Google Hızlı İndexleme Teknikleri,Sitenizi Google Hızlı Index Alma Teknikleri, Google index hızı arttırma, Google indeksleme süresi .Yepyeni bir web sitesinin sıralaması zor bir iştir sadece Google’ın yönergelerini izleyerek yeni bir internet sayfası sıralamasını ve trafiğini artırabilirsiniz. Şimdilik arama motorlarında ilk sıralarda olmama ihtimaliniz olmasına karşın, iyileştirme için daima şansınız var.

Site Hızı

Sitenizin süper süratli olduğundan güvenli olun. Oldukça düşük hızda bir internet sayfasına haiz olmak negatif etkisinde bırakır yaratabilir. Ziyaretçilerin %47’si bir web sayfasının 2 saniye yada daha kısa bir sürede yüklenmesini bekliyor. Bu nedenle, sayfaların süper süratli bir hızda yüklendiği bir web siteniz olduğundan güvenli olun.

Tertipli İçerikler

Blogunuzu ilgili içerikle tertipli olarak güncelleyin. Site alakalılığını göstermenin en iyi yollarından biri, bir internet sayfası için tertipli olarak güncellenen içinde ne olduğu sağlamaktır. Benzersiz içinde ne olduğu güncellediğinizde, Google’ın size olan dikkatini arttırma noktasında kesinlikle yararlı olabilir. Google, insanların informasyon alabileceği bir platformdur. Böylece, Google, kullananların bilgilendirici buldukları taze ve benzersiz içerik üstünde duruyor. Bu nedenle, web sitenizin blog’unu ilgili içerikle tertipli olarak güncellemek, daha iyi bir sıralama sağlayabilir.

Mobil Uyumlu Site

Web siteniz mobil uyumlu olmalı. Teknolojik açıdan gelişmiş bu dünyada, cep telefonlarımızı yada tabletlerimizi kullanarak Google’dan informasyon almayı tercih ediyoruz. Dolayısıyla, kullananların hareket halindeyken bilgiye erişebilmesi için mobil dostu bir internet sayfası geliştirilmesi zorunludur.

Google Hizmeti
Google Hızlı Index Alma Teknikleri

Mobil cihazlara uygun bir web sitesinin, Google’da daha iyi bir sıralamaya yetişme ihtimali yüksektir. Google, mobil arama algoritmasını 21 Nisan 2015’te başlattı. Algoritma, Google’ın mobil arama sonuçlarında mobil cihazlara uygun sayfaları çoğaltmak için tasarlandı. Google, bir web sitesinin mobil uyumlu olup olmadığını denetlemek için Mobil Dostu Test Aracı adında olan bir vasıta yayınladı.

Düşük Rekabetli Anahtar Kelimeler

Düşük rekabetli Anahtar Kelimeler hedefleyin. Anahtar kelime araştırması, herhangi bir SEO kampanyası için ilk mühim faktördür. Günümüzde yüksek rekabete haiz bir anahtar kelimeyi sıralamak oldukca zor, bu yüzden daha iyi rekabet üstünlüğü elde eden anahtar kelimeler bulmak daha iyi bir yoldur. Düşük rekabete haiz anahtar kelimeler, her ay iyi oranda aranan sadece rekabetten yoksun olan anahtar kelimelerdir. Doğru anahtar kelimeyi seçmek, web sitenize ziyaretçi çekmek ve bunun karşılığında sizin için daha iyi sıralamaları getirmek için destek verir. Anahtar Kelime Araştırma Araçları’nın yardımıyla, anahtar kelimeniz yada kategorinize olan ilginizi ve ek olarak arama hacimlerini belirleyebilirsiniz.

Web sitesini anahtar kelimelerle optimize edin. Sitenize anahtar kelimeler ilave ederek web sitenizi optimize etmeyi öğrenin. Tarayıcı sekmesi ve arama neticeleri, içeriğinizin başlığını gösterir. Dolayısıyla, birkaç anahtar kelime yada bir ifade içeren bir başlık oluşturmak, araştırmacıların içeriğinizi sorguyla ilgili olarak bulmasına destek verir. Web sitenizin her sayfası için açıklayıcı ve benzersiz bir başlık yazmaya çalışın. Başlığı kısa ve rahat tutun (55-60 karakter içinde).

SEO Uyumlu URL Yapısı

Optimize Edilen URL Yapısı. Sayfanızın içeriğini tanımlayan URL’lerde anahtar kelimeler olması daima daha iyidir. Yayınladığınız her gösterim için URL’nizi optimize etme fırsatına sahipsiniz. URL’nizi, anahtar kelimelerle dolu tam alan adı eşleşmesi için arama motorları tarafınca cezalandırılmayacak bir halde optimize edin.

Öneri: SEO Nedir ve SEO Nasıl Yapılır ?

H1 Etiketleri

H1 etiketi. Genel olarak HTML başlık etiketleri olarak malum başlık etiketleri, web siteniz için arama motoru sıralamasını iyileştirmek için kullanılır. En mühim başlık etiketi, sayfanızın içeriğini belirleyen H1 etiketi olup, yalnızca bir kez bir web sayfası için kullanılmalıdır. H2, H3, H4, H5 ve H6, H1 etiketleri kadar mühim olmayan alt başlık etiketidir. Arama motorları öteki başlıkları üstünden H1 etiketleri vurgular ve öteki SEO teknikleri ile beraber doğru kullanıldığında en iyi neticeleri verebilir.

Meta Açıklaması

Meta Açıklaması. Sayfanız hakkında kısa bir özet, böylece kullananların başlığınızdan kaba fikirler çıkarmamak yerine sayfanın içinde ne olduğu hakkında informasyon sahibi olabilmelerini sağlıyor. Meta izahat alakasız olmamalıdır. Kullanıcılar, başlığı izahat ile ilişkilendirebilmelidir. Meta açıklamasını kısa tutmalı ve 155 karakteri aşmamalısınız.

google search console
Sitenizi Google Hızlı İndexleme Teknikleri

Görsel Alt Metinleri

Görsel alt etiketleri. Görüntülere alt etiketler yada alternatif metin etiketleri sağlamak, yalnızca kullanıcı tarafınca erişilebilir kılmakla kalmaz bununla beraber arama motoruna sayfanız hakkında informasyon verir. Resim alt etiketleri ve dosya adları anahtar kelimeler içermelidir, böylece arama motorları içeriğinizi zenginleştirilmiş anahtar kelime olarak tanımlayabilir. Bunlar, internet sayfasını anahtar kelimelerle optimize etmenin yolları. Yukarıdaki optimizasyon şekillerinden öğrenin ve optimizasyonunuzu doğru yapın.

Okumanızı Öneririz: Google İlk Sırada Çıkma İpuçları

İçeriğindeki anahtar kelimeleri naturel olarak kullanın. Sitenizi Google Hızlı İndexleme Teknikleri: Google’ın yönergelerine nazaran – “Kullanıcıların sayfalarınızı bulmak için yazacakları kelimeleri düşünün ve sitenizin aslında bu kelimeleri içerdiğinden emin olun”. Öyleyse, naturel anahtar kelimelerinizi içeriğin gövdesine koyun. Unutmayın ki içeriğin naturel olması ve anahtar kelimelerle bir araya getirilmemesi gerekir. İçerik kullananların anlayabileceği ve okunabileceği rahat kelimelerle yazılmalıdır. Verilen mevzuda kullanıcılara informasyon gösterim; böylece hakkaten yararlı bulurlar ve size yeniden gelirler.

Kaliteli Backlink

Sadece kaliteli backlink bağlantılar kurun. SEO, Google’ın ortaya çıkışı ile ehemmiyet kazanmış ve backlink’ler SEO başarısının temeli haline gelmiştir. Backlinkler web sitenizin popülerliğini belirlemenize destek verir. Google, kaliteli geri bağlantı sayısına haiz internet sayfalarına daha çok kredi verir ve bu internet sayfalarını, bir arama sorgusu için ötekilerden daha ilgili arama neticeleri sunmak için değerlendirir. Kaliteli Backlink hizmetleri için Moradam SEO Hizmetlerine göz atabilirsiniz.

Sosyal Medya

Sosyal medyada etken olun. Sosyal medyadan oldukca fazla trafik çekilebilir. Sosyal medya platformlarını kullanarak web sitenize insanları çekmek için toplumsal dostu ve bilgilendirici makaleler oluşturmak önemlidir.  Etkin Google+, Facebook , Twitter , LinkedIn’e haiz olmak , Pinterest profilleri size büyük trafik çekme mevzusunda pozitif yönde etkilere haiz olacak.

Sosyal medya
Sosyal medya

Google SEO Yönergeleri

Google’ın yönergelerini izleyin. Google bu işte patronunuz ve dolayısıyla patronunuzun yönergelerine nazaran gitmeniz gerekiyor. Üst sıraya girmek için her türlü etik olmayan vasıta web sitenizde negatif etkilere niçin olabilir ve Google sizi etik olmayan ve yasadışı faaliyetleriniz sebebiyle ceza verebilir. Yönergeleri izleyin ve etik ilkelere dönüştürün.

Artık yeni bir internet sayfasını sıralamanın en etkin ve etkili yollarını biliyorsunuz ki. Doğru şekilde uygulanırsa, web sitenizi Google aramasının ilk sayfasına yerleştirebilirsiniz.

Sitenizi Google Hızlı İndexleme Teknikleri yazımızın sonuna geldik ; Herhangi bir sorunuz var ise, desteğe ihtiyacınız var ise, lütfen iletişim sayfasına gidin ve yardım almak için bizimle iletişime geçin yada yorum olarak yazarsanız destek olmaya çalışırız.

Film , Dizi izlemeyi seviyorsanız lütfen Film.BuradaBiliyorum.Com sayfamızı ziyaret edin ek olarak Forum.BuradaBiliyorum.Com forum sayfamızada üye olursanız oldukca mutlu oluruz.

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"