Spiel

#Steam Yaz İndirimleri 2020 başlangıç ve bitiş tarihleri belli oldu

Steam Yaz İndirimleri 2020 başlangıç ve bitiş tarihleri belli oldu

Bol bol oyunlar alıp kendimizi doyuracağımız Steam Yaz İndirimleri 2020 kampanyalarının başlangıç ve bitiş tarihlerini merak eden birçok oyuncu vardı. Bu kampanyada birçok oyun muhteşem indirimlerle oyunculara sunuluyor her zaman ve birçok oyuncuyu mutlu ediyor. Peki, Steam Yaz İndirimleri 2020 başlangıç ve bitiş tarihleri ne zaman?

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Steam Yaz İndirimleri 2020 başlangıç ve bitiş tarihleri kesinleşti

Steam Yaz İndirimleri 2020 başlangıcı olarak 25 Haziran 2020 tarihi belirtildi ve bitiş tarihi olarak ise 9 Temmuz 2020 tarihi belirtildi. Yani, 2 hafta boyunca bizlerle olacak bir indirim kampanyası söz konusu. Ayrıca, bu kampanyalar, her zaman olduğu gibi Türkiye saatleriyle saat 20.00’da başlayacak ve bitecek. Bunun da altını çizmekte fayda var.

Valve ekibi tarafından bu Steam Yaz İndirimleri 2020 tarihleri elbette resmi olarak paylaşılmadı. Geliştiricilere ulaşıldı ve görünüşe göre onlardan bilgi alındı. Ayrıca, Steam Database kurucusu olan Pavel Djundik, bu bilgiyi Twitter’da 8 Mayıs 2020 tarihinde paylaştı.

Pavel Djundik tarafından paylaşılan Twitter gönderisinde, “Çin kaynaklar, Steam Yaz İndirimleri’nin 25 Haziran 2020 tarihinde başlayacağını söyledi. Genelde güvenilir ama tam olarak onaylanmadı.” dedi ve ardından da, “Şimdi onaylandı, 25 Haziran 2020’den 9 Temmuz 2020’ye kadar.” dedi.

Confirmed now, Jun 25 to Jul 9

— Pavel Djundik (@thexpaw) May 8, 2020

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer’ı takip edebilirsiniz.

Kaynak : https://leadergamer.com.tr/steam-yaz-indirimleri-2020-baslangic-ve-bitis-tarihleri-belli-oldu/

Daha çok oyun haberleri okumak isterseniz oyun kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"