Allgemeines

#Stranger Things’in 4. Sezon Çalışmaları Başladı #SosyalMedya #Tv #BB

Stranger Things’in 4. Sezon Çalışmaları Başladı

Banu Yapar
9 Mart 2020 – 09:39
Dizi Haberleri

Duffer kardeşlerin Netflix için geliştirdiği popüler bilimkurgu korku dizisi Stranger Things‘in yeni sezon çalışmalarına start verildi.

Netflix, Stranger Things oyuncu ve yapım kadrosunun bir araya gelişini Youtube kanalından yayınladığı retro tarzı video ile duyurdu. Kadronun 4. sezon okumalarına başladığını gösteren videoda ekibin yeni sezon için ne kadar enerji dolu olduğu da gözlerden kaçmıyor.

► Stranger Things, 4. Sezonda Hopper Sürprizi ile Dönüyor

Geçtiğimiz ay yayınlanan 4. sezon teaserında Hopper sürpriziyle karşımıza çıkan Stranger Things‘te; Winona Ryder “Joyce Byers”, David Harbour “Jim Hopper”, Finn Wolfhard “Mike Wheeler”, Noah Schnapp “Will Byers”, Millie Bobby Brown “Eleven”, Caleb McLaughlin “Lucas Sinclair”, Gaten Matarazzo “Dustin Henderson”, Cara Buono “Karen Wheeler”, Natalia Dyer “Nancy Wheeler”, Charlie Heaton “Jonathan Byers”, Joe Keery “Steve Harrington”, Sadie Sink “Max”, Maya Thurman-Hawke “Robin”, Brett Gelman “Murray Bauman” ve Priah Ferguson “Erica Sinclair” rol alıyor.

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

  #Beliebteste Vornamen 2020: So haben Eltern in Hamburg ihre Kinder am häufigsten genannt

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"