Allgemeines

#SushiSwap Protokolünde 27 Milyon Dolar Ortadan Kaybolabilir!

SushiSwap Protokolünde 27 Milyon Dolar Ortadan Kaybolabilir!

Geçtiğimiz günlerde yoğun ilgi gören protokol SushiSwap ile ilgili analiz, 27 milyon dolar değerinde SUSHI token’ın yönetici cüzdanında olduğunu ortaya koydu

SushiSwap Protokolünde 27 Milyon Dolar Ortadan Kaybolabilir!
Yeni başlatılan DeFi protokolü SushiSwap’in akıllı sözleşmelerine yapılan analiz, 27 milyon dolarlık SUSHI’nin yönetici cüzdanında olduğunu ve habersiz satılabileceğini ortaya koydu.

Cinneamhain Ventures ortağı ve veri analisti Adam Cochran, geçtiğimiz günlerde büyük ilgi gören ve bir milyar dolar likidite çeken protokol SushiSwap’in yönetici cüzdan yapısını ele aldı.

Uniswap kopyası olan protokole yapılan analiz, yönetici cüzdanında SUSHI/ETH havuzuna satılabilecek yaklaşık 27 milyon dolarlık SUSHI token olduğunu açığa çıkardı.

Cochran, akıllı sözleşmeyi ilk incelediğinde, geliştirici fonlarının yönetim oyu veya zamanlı kilit tarafından kilitlenen bir cüzdana gittiğini sandığını söyledi.

Gördüğüm kadarıyla yöneticiler, kolayca satılabilecek 27 milyon dolar değerinde SUSHI’yi elinde tutuyor.

Sözleşmeyi ilk incelediğimde geliştirici fonlarının yönetim oyu veya zamanlı kilit tarafından kilitlenen bir cüzdana gittiğini sandım. https://t.co/OQZ4QciqXw

— Adam Cochran (@AdamScochran) 1 Eylül 2020

Cochran’ın analizi, bu cüzdanın aslında kriptografik anahtarlarının SushiSwap’in anonim yöneticisi “Chef Nomi”nin elinde bulunduğu bir cüzdan olduğunu ortaya çıkardı. Bu, yatırımcıların paralarının habersiz satılabileceği anlamına geliyor.

Cochran, bunun yalnızca ekosistemi denetlemek ile ilgili de olabileceğini söyledi. Analist, yine de paraların hemen yönetim oyuyla kilitli bir cüzdana taşınması gerektiğini ekledi.

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz Genel kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Kaynak

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"