Anime || Manga

Tales of Demons and Gods – Tanıtım

Çin mangası olan Tales of demons and gods bizim beğenimizi aldı! Hikayemiz savaşta ölen ve 13 yaşındaki haline geri dönen Nie Li isimli arkadaşımızın hikayesidir. Bu geri dönüş ona büyük şanslar tanıyacaktır. Önceki hayatının bilgisi ve deneyimi ile adeta tarihi yeniden yazacak olan Nie Li kuşkusuz en güçsüz ve zayıf haline dönsede, bu bilgilerle kendisine en güçlü ve makul yöntemleri seçip adım adım en güçlü olmaya yürüyecektir. Önceki hayatında Şan kenti büyük bir canavar akını sonucunda yok olmuştur ve bu savaştan kaçanlar ise Kutsal Ailedir. Nie Li’nin ilk işi kendini geliştirmekle birlikte yavaş yavaş Kutsal Aile’yi yok etmektir. Bu cesaretini gören arkadaşları Du Ze ve Lu Piao Nie Li’ye katılıp beraber kendilerini geliştirmeye başlarlar. Bu sırada Nie Li savaşta yardımı dokunabilecek kişileri kendine arkadaş olarak almakta ve onları da geliştirmektedir. Nie Li’nin en büyük üzüntüsü ile büyük aşkı Ye Zi Yun ‚u savaşta koruyamayıp kaybetmesidir bu sefer Zi Yun’u koruyabilecek midir?

Başlıca karakterlerimiz;

Nie Li;

Kendisi ana karakterimiz olup bütün hikayenin etrafında döndüğü kişidir. Önceki hayatında doğru geliştirme yollarını pek bilemeyip kendi gücünü çar çur etmiştir. Önceki hayatında bütün kıtayı gezip birçok bilgi edinmiştir ve bu bilgileri 13 yaşındaki durumunda çok hoş bir biçimde kullanıp kenti ve biricik sevgilisi Ye Zi Yun’u güvenliğini sağlamak için kullanacaktır.

 

Ye Zi Yun;

Kendisi şehir lordunun kızıdır ve Nie Li’nin biricik aşkıdır. Gelecekte ölmüştür. Nie Li’nin akademi sınıfındaki en yetenekli kişidir.

Xiao Ning’er;

Nie Li’ye platonik olarak aşıktır. Nie Li onu gelecek savaşta önemli bir rolü olduğunu düşünüp yakın arkadaşları arasına almıştır. Akademideki en yetenekli öğrenciler arasında yer alır. Soylu bir aileden gelir.

 

Du Ze;

Nie Li’nin en yakın arkadaşlarındandır. Nie Li’nin soylu ailelere karşı deli cesaretini görmüş ve ona hayran kalmıştır ona ilk katılan kişidir ve Nie Li’ye katıldıktan sonra son derece güçlenmiştir.

 

Lu Piao;

Nie Li’nin yakın arkadaşlarından biridir.Nie Li’ye 2. katılan kişidir.O’da Du Ze gibi Nie Li’ye hayran olup ona katılmıştır.

 

Arkadaşlar bence çok hoş ve sürükleyici bir seri okumanızı öneririm.

Puanı: 8

Bölüm Sayısı:200.5 TR /204 ENG / Seri devam ediyor

Türler: Aksiyon, Komedi, Dövüş Sanatları, Romantizm, Macera, Şeytan, Shounen, Drama


 

 

Daha çok anime makalesi okumak isterseniz anime manga kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"