Allgemeines

#Teknoloji Devi Amazon Blockchain Ağında Çözümler Geliştirecek

Teknoloji Devi Amazon Blockchain Ağında Çözümler Geliştirecek

Teknoloji devi, Amazon blockchain ağında havacılık, sağlık ve telekom sektörleri için tedarik zinciri çözümleri geliştirecek

Teknoloji Devi Amazon Blockchain Ağında Çözümler Geliştirecek

Hindistan merkezli BT devi Tech Mahindra, önümüzdeki 12-18 ay içerisinde Amazon Managed Blockchain üzerinde çeşitli blockchain çözümleri geliştirmeyi ve kullanmayı planlıyor.

Teknoloji devi, The Economic Times’on 7 Eylül tarihli haberine göre dünya genelinde müşterilerine blockchain çözümleri sunmak için Amazon Web Hizmetleri ve diğer kuruluşlar ile iş birliği yaptı. 

Hindistan merkezli holding Mahindra Group’un yan kuruluşu Tech Mahindra, havacılık, telekom ve sağlık sektörlerine blockchain çözümleri sunmak üzerine çalışırken, bankacılık ve finansal hizmetler, imalat, petrol ve gaz müşterileri için de projelerini sürdürecek.

Şirketin ana odağı, küresel salgın sırasında bile iş sürekliliğini sağlamak için tedarik zincirlerini iyileştirmektir.. 

Şirket, havacılık sektörüne „kitleri“ teslim süreci boyunca takip etmelerinde yardımcı olmak için blockchain teknolojisini kullanmayı planlıyor. Şirket, ayrıca telekom sektöründeki donanım satıcılarının tedarik zincirinde daha fazla görünürlük sağlamalarına yardımcı olacak çözümler inşa edecek. 

Sağlık sektörü, Tech Mahindra’nın blockchain çözümüyle kişisel koruyucu ekipman, yüz maskeleri ve dezenfektanlar gibi tıbbi ürünlerin sahtesini tespit edebilecek.

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz Genel kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Kaynak

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"