Technologie

Tesla Cyberquad ATV’yi hareket halinde gösteren video [İzle]Tesla Cyberquad ATV

Cybertruck ile beraber görücüye çıkan Tesla Cyberquad ATV modeli bu sefer hareket halinde gösteren nadir videolardan birisiyle gündemde.


Elon Musk’ın geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamasına göre Tesla Cyberquad ATV modeli elektrikli kamyon Cybertruck ile aynı anda satışa sunulacak. Yani 2021 sonu ya da 2022 başı gibi yollara çıkacak elektrikli ATV, yine Elon Musk’a göre Cybertruck için opsiyonel olarak sunulacak. Bu açıdan ayrı olarak satılmayacağı düşünülen araç, bu sefer aşağıda izleyebileceğiniz video ile gündemde. İlk defa bu kadar yakından çekilmiş bir videosu ortaya çıkan model, Cybertruck çizgisindeki aşırı fütüristik tasarımı standart bir altyapı ile birleştiriyor. Hatta bazı kişiler ATV’nin Yamaha Raptor ATV ile benzer parçalara sahip olduğunu aktarıyor. Bazılarının ise direkt olarak Yamaha Raptor ATV üstüne kurulduğunu aktardığı Cyberquad, elbette tamamen elektrikli yapısıyla fark yaratıyor. Bu yapı sayesinde sessiz çalışan araç, fanlar tarafından Cybertruck‘tan daha çok beğenilmiş durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tesla Cyberquad ATV kaça satılacak?

Bu konuda henüz resmi olarak açıklanmış bir detay bulunmuyor. Ancak modelin kesinlikle ama kesinlikle ucuz olmasını beklemiyoruz. Bu arada Musk geleceğe yönelik potansiyel başka bir motosikletin daha müjdesini veriyor. O da bir elektrikli arazi motoru (Dirt Bike). Musk böyle bir modelin “güzel” olacağını belirtiyor ancak henüz direkt kesin bir açıklamada bulunmuyor.

İlginizi Çekebilir

Tesla’nın araçları kazalara karşı böyle test ediliyor


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!