Dizi || Film izlemek için Dizi.BuradaBiliyorum.Com Adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Medya

The Mandalorian ikinci sezon ne zaman yayınlanacak?

The Mandalorian ikinci sezon ne zaman yayınlanacak? Dizinin ikinci sezonunun konusu ne olabilir?

The Mandalorian dizisi birçok sorunun cevap bulduğu ve yepyeni gizemlerin ortaya atıldığı sezon finaliyle ilk sezonunu tamamladı. Disney+ yayın platformunun çıkış dizisi olan The Mandalorian, büyük başarısıyla Disney+’ın çıkışıyla birlikte 10 milyon aboneyi rahatlıkla aşmasının etkenlerinden biri oldu. Sezon finalinde Pedro Pascal‘ın yüzünü ilk kez görmek dışında ana karakterin ismini de öğrenen seyirci, aynı zamanda büyük bir soruyla da karşılaştı: Moff Gideon ve Darksaber arasındaki ilişki ne? Star Wars külliyatındaki önemli ışın kılıçlarından biri olan Darksaber’ı bu yazımızda inceledik.

  #Koronavirüs Elçin Sangu’ya bile özür diletti! #SosyalMedya #Tv #BB
Armorer karakterinin kaderi henüz belli değil

Bebek Yoda’nın kimliği ve kaderi, ana karakterimiz Din Djarin’in onu Jedilara teslim etme misyonu ve İmparatorluk kumandanlarının Bebek Yoda’dan tam olarak ne istediği gibi sorular ikinci sezona kaldı. Peki The Mandalorian ikinci sezon ne zaman yayınlanacak?

The Mandalorian dizisinin ikinci sezonu ne zaman yayınlanacak?

Dizinin yaratıcısı Jon Favreau tarafından açıklandığına göre The Mandalorian ikinci sezon 2020 yılının sonbahar aylarında yayınlanacak.

The Mandalorian ikinci sezon konusu ne olabilir?

Dizinin ilk bölümünün finalinde seyircilerin karşısına çıkan Bebek Yoda, ya da yapımcıların tabiriyle ‘Çocuk’, bir anda milyonların sevgisini kazanarak Star Wars markasının güncel durumdaki en çok talep gören karakterlerinden biri haline geldi. Yılın son aylarında tanıtılmasına rağmen 2019’un en önemli internet fenomenleri arasındaki yerini alan karakterin oyuncak satışlarından da önemli bir gelir elde edileceği tahmin ediliyor.

  #Penny Dreadful: City of Angels Dizisi İptal Oldu

The Mandalorian‘ın ilk sezonu Mando’nun Bebek Yoda’yı İmparatorluk güçlerinden koruma çabası üzerinden şekillendi. Bu süreçte Mandalorian kültürünü yakından tanımanın yanı sıra diğer Armorer karakteri başta olmak üzere diğer Mandalorian askerlerini de görme fırsatı yakaladık.

Bebek Yoda, kısa sürede 2019’un en önemli fenomenlerinden biri haline geldi

Mando, gerçek ismiyle Din Djarin’in sezon finalinde Armorer karakteri ile arasında geçen sekans ile ikinci sezona zemin hazırlayan anlardan biri. Bebek Yoda’nın hayati tehlikesi şu anlık sona ermiş gibi gözükse de, genç yaratık artık Mando’nun sorumluluğu altında. Bebek Yoda’nın evine dair arayışa çıkacak olan Mando, bu süreçte aynı diğer Mandalorianların kendisini yetiştirdiği gibi onun bakımını ve eğitimini sağlamak zorunda.

Bebek Yoda’nın gezegeni ve bununla birlikte Star Wars evreninin en önemli karakterlerinden biri olan Yoda’nın türü dizinin ikinci sezonunun ana hikayesini şekillendirebilir. Mando’nun bu yeni görevi Star Wars evreniyle ilgili birçok yeni tür, düşman ve gezegen görmemizin yolunu açıyorken aynı şekilde Cara Dune ve Greef Carga gibi karakterlerin geri dönüşü için de açık kapı bırakıyor.

  #Kuzey Yıldızı dizisinde bir iyi bir kötü haber! #SosyalMedya #Tv #BB

The Mandalorian ve The Rise of Skywalker arasındaki bağlantı ne?

Disney, 2019’un son ayına Star Wars markasına ait iki yapımla girdi. ,‘ın yedinci bölümü, yeni üçlemenin final filmi olan The Rise of Skywalker filmi ile çakışması nedeniyle erkene alınmıştı. Aralarında önemli bir zaman farkı olan iki yapım arasında özellikle Bebek Yoda karakterinin kaderi ve kimliği konusunda bir bağlantı olacağı tahmin edilse de, işler pek öyle olmadı.

Force Heal, daha önce birçok Star Wars oyununda yer aldı

The Mandalorian ve The Rise of Skywalker arasındaki bağlantı ‘force heal’ üzerinden kuruldu. Daha önce artık Legends olarak anılan Star Wars eserlerinde karşımıza çıkan force heal, The Mandalorian dizisinde karşımıza çıkmasının hemen ardından The Rise of Skywalker filminde de önemli bir yer tuttu.

  #Başarılı Oyuncu Berker Güven’den Anlamlı Sohbet Programı #SosyalMedya #Tv #BB

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu