Sozialen Medien

The Simpsons final mi yapacak?

Uzun yıllardır dizinin yapımcılığını üstlenen bir isme göre, The Simpsons 31. sezonunun ardından final yapmayı düşünmüyor. Fox’ta yayınlanan dizinin hayranları geçtiğimiz günlerde dizinin tema müziğinde imzası bulunan ünlü besteci Danny Elfman tarafından dizinin yakın zamanda sona ereceğine dair yapılan açıklamanın ardından oldukça şaşırmıştı. Kısa bir süre önce yeni sezonlar için onay alan The Simpsons, televizyon tarihinin en uzun soluklu yapımlarından biri.

Dizinin tema müziğinin bestecisi Danny Elfman, The Simpsons’ın final yapacağını iddia etmişti

The Simpsons dizisi, izleyici kitlesinin çoğundan çok daha yaşlı bir yapım. Ünlü dizi bu zamana kadar hayranlarını ekran başında tutabilmek için birçok farklı yola başvurdu. The Simpsons Movie ile beyazperdeye adım atan yapım, geçtiğimiz günlerde aynı zamanda tarihinin en uzun bölümü olan korku temalı bir Şükran Günü özel bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Diziye ait The Simpsons: Hit & Run isimli video oyunu da piyasaya çıktığı dönemde oldukça ses getirmişti. Dizinin karakterlerinden mekanlarına her öğesi eğlence sektörünün önemli bir ikonu haline geldi. The Simpsons, şu sıralar Disney+ platformundan da izlenebilir durumda.

Hayranların Elfman’ın açıklamasının ardından resmi bir cevap almaları uzun sürmedi. Dizinin yapımcılarından Al Jean, Twitter’da yayınladığı bir mesajla dizinin 31. sezonunun ardından ekranlara veda etmeyeceğini söyledi.

Dizinin uzun yıllardır yapımcılığını ve yazarlığını üstlenen Jean’in paylaştığı gönderinin altında ise hayranlar ikiye ayrılmış durumda. Bir kısım The Simpsons dizisinin ilgi çekiciliğini çok önceden kaybettiğini düşünürken, diğer taraf ise hem nostalji hem de kendini bazı açılardan yenileyerek yıllardır ekranlarda kalan dizinin bir süre daha devam etmesi gerektiğini savunuyor.

The Simpsons, otuz yılı aşkın yayın hayatında ekrana getirdiği hikayeleri baştan sona tekrar tekrar dönmüş olsa da televizyon tarihinin en ikonik yapımlarından biri. Diziyi ilk kez izlerken Bart ve Lisa’nın yaşında olan bir izleyicinin şu an Marge ve Homer’dan daha yaşlı olması mümkün. 31. sezonuyla 2020 yılında da televizyon ekranlarındaki yerini koruyacak olan The Simpsons, bazıları için artık tamamen tekrara düşmüş olsa da bir süre daha aramızda kalacak.

The Simpsons dizisinin yeni bölümü Todd, Todd, Why Hast Thou Forsaken Me? 1 Aralık tarihinde yayınlanacak.

The post The Simpsons final mi yapacak? appeared first on DiziLeaks.


Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"