Allgemeines

#“Tron ağındaki Bitcoin“ olarak anılan tokenin sırrı çözüldü!

„Tron ağındaki Bitcoin“ olarak anılan tokenin sırrı çözüldü!

Bitcoin’in, Tron ağındaki karşılığı olarak anılan SUN tokenin arz miktarına ait gizem ortadan kalktı.

Kripto para platformu Tron’un kurucusu ve BitTorrent’in CEO’su olan Justin Sun tarafından, deneme amaçlı üretilen merkeziyetsiz finans (DeFi) projesi SUN tokenine ait gizem ortadan kalktı.

„Tron blockchain üzerindeki Bitcoin (BTC)“ olarak anılan SUN, toplam 19.900.730 olan arzı ile dikkat çekiyordu. Twitter üzerinde yapılan bir paylaşımla bu sayının gizemi çözüldü.

SUN’ın sırrı Twitter’da çözüldü

15 Eylül tarihinde Twitter üzerinden bir mesaj gönderen Tony Chew isimli kullanıcı, Tron (TRX) ağındaki kripto para birimlerinin Justin Sun’ın ismine gönderme yapılarak oluşturulduğuna dikkat çekti. Mesajında Chew şöyle yazdı:

„Tron ağındaki tokenlerin [Justin Sun’ın] isminden türetilmesi çok komik. JUST, JST, SUN.“

Yapılan bu gönderiye hak veren ve SUN token hakkında ilginç bir ayrıntıya daha dikkat çekense Andrew isimli Twitter kullanıcısı oldu. Yaptığı yorumda Andrew, toplam SUN arzının Justin Sun’ın doğum gününe gönderme içerdiğini belirtti:

„Toplam SUN arzı 19.900.730 adet. [Justin Sun’ın] doğum tarihi 30.07.1990“

Tron’un kurucusu olan Sun’ın, ismini yaşatmak için ürettiği JST, JUST, SUN gibi tokenlerin yanı sıra, doğum tarihini SUN tokenin toplam arz miktarı üzerinden duyurması dikkatlerden kaçmadı.

  #Kalsiyum Eksikliği Nedir, Belirtileri Nelerdir?

Sosyal bir deney

SUN token, aslında Tron’un DeFi potansiyelini ölçmek için geliştirilen sosyal bir deneyden ibaret. SUN; hiç yatırım olmadan, ön madencilik yapılmadan ve rezerv içermeden açık kaynaklı akıllı sözleşmeler üzerinden tamamen topluluk tarafından işletiliyor.

Cointelegraph tarafından yapılan bir haberde, Justin Sun’ın Türkiye’deki kripto para ekosistemine olan ilgisi aktarılmıştı. Katıldığı online söyleşide Sun, „Türkiye’deki kripto para topluluğuna hayran kaldım“ ifadesini kullanmıştı.

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz Genel kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"