Technologie

#Türk Telekom çıldırdı 24 mbps internet ayda 10TL!

Türk Telekom çıldırdı 24 mbps internet ayda 10TL!

Türkiye’nin önde gelen internet sunucularından biri olan Türk Telekom yok artık dedirtecek bir kampanyaya imza atmaya hazırlanıyor. Bu kampanya kapsamında 24 mbps ve üzeri internet esnaflara aylık 10TL karşılığında sunulacak. Evet yanlış okumadınız yalnızca 10 TL.

Dilerseniz Türk Telekom’un kampanya ile ilgili olarak paylaştığı bilgilendirme metnine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Türk Telekom çıldırdı 24 mbps internet ayda 10TL!

Türk Telekom esnafa yeni bir kampanyayla destek oluyor. Kampanya kapsamında 24mbps ve üstü hızda yeni internet paketi satın alan esnaf ilk altı ay sadece 10 TL fatura ödeyecek.

  Xiaomi Mi Note 10, Galaxy Note 10+ ve iPhone 11 Pro Max karşı karşıya [Video]

Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik çözümler sunan Türk Telekom, yeni kampanyasıyla pandemi döneminden olumsuz etkilenen esnafı desteklemeyi amaçlıyor. Esnafa Destek Kampanyası kapsamında 24 mbps ve üstü hızda internet paketi satın alan yeni müşteriler, ilk altı ay sabit sadece 10 TL fatura ödüyor. Sonraki 24 ay ise indirimli sabit fiyatlardan faydalanmaya devam ediyor.

Türkiye’nin iletişim öncüsü olarak her zaman esnafın yanında olduklarını belirten Türk Telekom Sabit Hizmetler Pazarlama Direktörü Nilay Altan “Yeni kampanyamızla da pandemi döneminde esnafımızın yükünü biraz olsun hafifletmeyi amaçlıyoruz” dedi.

Peki öğrencilere de gelecek mi?

Umarız Türk Telekom uzaktan eğitimin yoğunlaştığı şu günlerde benzer bir kampanyayı öğretmen ve öğrenciler için de hayata geçirir. Çünkü mevcut şartlarda eğitim için en gerekli unsurların başında kaliteli bir internet bağlantısı geliyor.

  Joaquin Phoenix’li Joker filminin büyük Oscar başarısı

Forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"