Sozialen Medien

#Vuslat finalinde Aziz ve Feride’yi nasıl bir son bekliyor? #SosyalMedya #Tv #BB

Vuslat finalinde Aziz ve Feride’yi nasıl bir son bekliyor?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan, Başrollerini Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Ümit Kantarcılar ve Mehmet Özgür’ün paylaştığı, sevilen dizi “Vuslat” 9 Mart Pazartesi akşamı final bölümüyle ekranlara gelecek.

Yapımını A23 Medya’nın, yönetmenliğini Barış Yöş’ün üstlendiği, senaryosunu Aybars Bora Kahyaoğlu ve Selman Kılıçaslan’ın kaleme aldığı “Vuslat”ın final bölümünde; dedesinin son emanetini almak için fabrikaya giden Aziz’i neler bekliyor? Bu son ve gerçek emanet Aziz’e yeni bir geleceğin kapısını mı açacak? Ailesi ve aşkı arasında sıkışan Feride kendisiyle ilgili önemli bir karar veriyor. Bu durum Aziz’i nasıl etkileyecek? Feride’yi kararından döndürebilecek mi?

Vicdanının karanlığında yolunu kaybeden Kerem, Salih Baba sayesinde yolunu nasıl aydınlatacağını öğreniyor. Kerem, bu yolda nasıl bir fedakarlık yapacak? Dedesine geçmişin bedelini ödetebilecek mi?

  #Uyanış: Büyük Selçuklu 2. Bölüm

Mecnun’un Leyla’dan, Kerem’in Aslı’dan, Ferhat’ın Şirin’den geçtiği kapının eşiğinde duran Aziz ve Feride’yi nasıl bir son bekliyor? Aşık, maşuktan geçip Sevgiliye mi kavuşacak? Yoksa Aziz ve Feride bambaşka bir sonla mı karşılaşacak? “Vuslat” 9 Mart Pazartesi akşamı final bölümüyle saat 20.00’de TRT1’de…

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"