Technologie

Xiaomi CEO’sundan samimi “hızlı şarj” açıklamasıXiaomi hızlı şarj

Xiaomi CEO’su Lei Jun, kısa süre önce hızlı şarj konusunda samimi bir açıklamada bulundu. Firma geçmiş bir hatasını kabul ediyor.


Xiaomi CEO’su Lei Jun, yaptığı açıklamada şirketin geçmiş yıllarda hızlı şarj teknolojisine yeteri kadar önem vermediklerini kabul etti. Kurumsal açıdan samimi bir açıklama ya da itiraf yapan Jun, bu durumun değiştiğini ve artık en önemli arge alanları arasında hızlı şarj olduğunu belirtti. Bu durum da sonucunu veriyor. Biliyorsunuz firma şu an kişilere kablosuz olarak 30W hızlı şarj sunuyor. Bu alandaki en yüksek çözümler arasında yer alıyor. Ayrıca şirketin kablolu 100W hızlı şarj sistemi de yolda bulunuyor. Resmi olarak 2020’de gelecek denilen teknoloji, gerçekten büyük merak uyandırıyor. Daha önce de aktardığımız üzere bu teknoloji 4.000 mAh kapasitesindeki bir pili sadece 17 dakikada tamamen doldurabiliyor. Bu gerçekten harika görünürken, yüzde 50 doluluğa ise sadece 7 dakikada çıkılabildiği aktarılıyor. Yüksek ısıyı önlemek ve enerji aktarımını mümkün kılmak adına özel güvenlik sistemlerine sahip olduğu aktarılan Super Charge Turbo isimli teknoloji, firmanın bu alanda yeni yılda liderlerden olacağını gösteriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Super Charge Turbo ile alandaki en üst limiti belirleyecek

Ancak bu büyük ihtimalle çok uzun sürmeyecek. Çünkü gelen bilgilere göre Vivo tam 120W’lık bir sistem üstünde çalışıyor. Bu sistemin de 2020’de kullanıma çıkacağı yönünde bilgiler geliyor.

İlgili Video

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!