Teknoloji

Xiaomi, ilginç bir projeyle Guinness Rekorlar Kitabı’na girdiXiaomi Guinness Rekorlar Kitabı

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden birisi haline gelen Xiaomi, ABD’de ilginç bir proje üstünden Guinness Rekorlar Kitabı‘na girdi.

Çin merkezli Xiaomi, global pazarda da ses getiren bir isim haline geldi. Bunun arkasında firmanın fiyat-performans oranı çok yüksek ürünleri yer alıyor. Ancak şirket pazarlama konusunda da boş durmuyor. İşte bunların bi örneği daha karşımızda bulunuyor. Ortaya çıktığı kadarıyla devi firma kısa süre önce New York’ta yer alan yeni Dünya Ticaret Merkezi’ndeki projesiyle Guinness Rekorlar Kitabı‘na girdi. Söylendiği kadarıyla 703 farklı kişiyleen büyük eş zamanlı kutu açma” rekoru kırıldı. Daha 643 olan rekoru hatırı sayılır oranda geride bırakan firma, yine ses getirmeyi başardı. Guinness Rekorlar Kitabı’na daha önce de giren Xiaomi, bunu gerçekten seviyor. Son rekorda hazırlanan 703 farklı kutudan telefon haricinde birçok aksesuarın çıktığı aktarılıyor. Kişiler kutuları açmadan önce içinde ne olduğunu bilmiyordu deniyor.

  #WhatsApp, Tek Hesaba Birden Fazla Cihaz Bağlanmasını Destekleyecek

Xiaomi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi, inanılmaz bir ürün gamına sahip

Bunun hep söylüyoruz. Firmanın hemen hemen satmadığı hiçbir şey bulunmuyor. Destek verdiği yan markalar ile inanılmaz bir ürün gamı oluşturan firma, bunun büyütmeyi de sürdürüyor. 2020’de yine karşımıza çok ilginç modeller ile çıkacak teknoloji devi, telefon tarafında da artık büyük oynuyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın en yeni modeli Mi Note 10

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu