Dizi || Film izlemek için Dizi.BuradaBiliyorum.Com Adresini ziyaret edebilirsiniz.

Teknoloji

Xiaomi Mi 10 Pro hakkında ortaya çıkan iddialı teknik detayXiaomi Mi 10 Pro

Normal Mi 10 ile beraber yolda olduğu aktarılan Xiaomi Mi 10 Pro hakkında iddialı bir teknik detay ortaya çıktı. Model hızlı şarj konusunda üzmeyecek.

Xiaomi Mi 9 modelinin yerini alacak Mi 10, biliyorsunuz geçtiğimiz haftalarda Qualcomm’un yeni işlemci ve teknolojilerini tanıttığı etkinlik kapsamında resmi olarak müjdelenmişti. Direkt olarak Bin Lin tarafından geleceği resmileşen cihaz, söylendiği kadarıyla gücünü Snapdragon 865 işlemciden alıyor. Bu işlemciye sahip ilk amiral gemilerinden olacak telefon, daha önce de söylediğimiz kadarıyla bir serinin parçası olacak. Yani seride bir de Xiaomi Mi 10 Pro olacak. İşte bu “Pro” takılı model, artık resmi kayıtlar üzerinden netleştiği üzere 66W gücünde bir hızlı şarj sistemiyle yolda bulunuyor. Pil kapasitesi henüz belli olmayan telefonun, buna karşın şarj süresi açıklanıyor. Buna göre model 66W hızlı şarj ile sadece 35 dakika içerisinde tamamen doldurulabiliyor. Bu da yine Snapdragon 865 taşıyacak cihaz için gerçekten çok iyi görünüyor. Biliyorsunuz hali hazırda 100W gücünde bir hızlı şarj sistemi de geliştiren Xiaomi, bunu çok yüksek ihtimalle yine 2020 içinde çıkacak Mi Mix 4’e bırakmayı planlıyor.

  #Xiaomi Mi 10T ve Xiaomi Mi 10T Pro Özellikleri Netlik Kazanıyor
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi 10 Pro şimdilik gizemli bir model

Çünkü normal Mi 10’la beraber telefon hakkında çok fazla şey bilmiyoruz. Tasarımları da sızmayan telefonların, 2020’nin ilk çeyreğinde resmi olarak satışa çıkması bekleniyor. Mi 9 ailesiyle büyük ses getiren ve burada gerçekten birçok model sunan Xiaomi, bunu Mi 10 ailesiyle de değiştirmesi beklenmiyor. Bu seride ilk aşamada 3 model, daha sonra toplam en az 6 modelin olacağı düşünülüyor.

İlgili Video

Firmanın Türkiye’de de satılan Mi Note 10 modeli

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu