Technologie

Xiaomi Mi Band 5 için ortaya çıkan taze bilgilerXiaomi Mi Band 4 Xiaomi Mi Band 5

Büyük ses getiren akıllı bileklik modeli Xiaomi Mi Band 4 sonrasında karşımıza çıkacak Xiaomi Mi Band 5 için taze bilgiler ortaya çıktı.

Gelişmiş akıllı bileklik Xiaomi Mi Band 4, biliyorsunuz yapılan güzel indirimlerin de etkisiyle Türkiye’de çok geniş bir kitleye ulaştı. İşte bunun yerini alacak yeni model Xiaomi Mi Band 5, yeni bilgiler ile gündemde bulunuyor. Uzun süredir gündeme gelmeyen bileklik, söylendiği kadarıyla 1,2 inç renkli bir ekran üstüne kuruluyor. Yani yerini aldığı modelden daha geniş bir ekran alanı sunacak cihaz, bu açıdan daha kullanışlı bir seçenek oluşturacak. Buna ek olarak akıllı bilekliğin global sürümünde NFC’nin de olacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor. Model hakkında daha önce de bazı bilgiler ortaya çıkmıştı. 2020 ikinci çeyrek itibarıyla raflardaki yerini alacak Mi Band 5, söylendiği kadarıyla daha sağlam bir gövde üstünde geliştiriyor. Yani yeni modelin eskiden hiç olmadığı kadar zorlu şartlara dayanıklı olacağı belirtiliyor. Xiaomi’nin desteklediği Huami tarafından geliştirildiği aktarılan Xiaomi Mi Band 5, halen nasıl görünecek bilinmiyor. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 4 teknik olarak şu detaylarla gelmişti

Model üstüne geldiği Mi Band 3’e oranla farkını görebileceğiniz üzere bünyesinde yer alan 0,95 inç 120×240 piksel renkli AMOLED ekran ile koyuyor. Hemen her alanda aktivite takibi yapabilen ve nabız ölçümü gerçekleştirebilen bileklik, içinde eskiye nazaran daha gelişmiş bir sensör altyapısı taşıyor. 50 metre su altında sorunsuz olarak inebilen Mi Band 4, firmanın dijital asistanı Xiao AI desteğini beraberinde getiriyor. Akıllı telefonlar ile Bluetooth 5.0 teknolojisi üzerinden haberleşen Mi Band 4, tek şarjla 20 gün boyunca görev yapabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın bu yıl gerçek olması beklenen ekran altı kamera teknolojisi


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!