Technologie

Xiaomi Watch Color akıllı saat modelinden yeni detaylar

Xiaomi Watch Color akıllı saat
Xiaomi Watch Color akıllı saat

Sürpriz oluşturan model Xiaomi Watch Color akıllı saat dün tanıtılmıştı. Bugün modelden yeni görseller ve detaylar ortaya çıktı.

Mi Watch akıllı saat modeliyle ses getiren Xiaomi, yukarıda da dediğimiz gibi yeni modeli Watch Color ile güzel bir sürpriz yaptı. Karşımıza 1,39 inç 454×454 piksel renkli yuvarlak ekrana sahip bir gelişmiş saat çıkaran firma, modelini tanıttı ancak tüm detayları henüz vermedi. Tüm detayların 3 Ocak tarihinde verileceği aktarılırken, model şimdiden yapılan sızıntılar ile detaylanmaya başladı. Yeni bilgiler ile eskileri harmanladığımız zaman saat ince çerçeveleriyle gerçekten oldukça şık görünüyor.  Yuvarlak saat sevenleri çok memnun eden ürün, yan tarafında iki adet fiziksel buton taşıyor. Söylendiği kadarıyla 420 mAh piliyle 2 haftalık bir kullanım ömrü sunan saat, elbette su geçirmiyor. Birçok kalemde detaylı aktivite takibi yapabilen Xiaomi Watch Color, arkasında optik bir nabız sensörü barındırıyor. Siyah yanında gümüş versiyonu da bulunan akıllı saat, Bluetooth 5.0 LE, NFC ve GPS + GLONASS donanımlarıyla geliyor.

Xiaomi Watch Color akıllı saat
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Watch Color akıllı saat ses getirecek

Modelin fiyatı henüz açıklanmış değil. Ancak LTE desteği olmayan saatin uygun fiyata satılacağı belirtiliyor. İki farklı versiyonunun olduğu da belirtilen ürün, elbette değiştirilebilir kayışlara sahip. 3 Ocak tarihinde fiyat dahil her detayını öğreneceğimiz model, Mi Watch akıllı saate güzel bir alternatif olacak gibi duruyor.

İlgili Video

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"