Technologie

Xiaomi’nin ortaya çıkan en yeni akıllı ürünüXiaomi Smart Display Speaker Pro 8

Teknoloji dünyasının dev isimlerinden Xiaomi, ürün gamına yeni bir ürün daha eklemeye hazırlanıyor. Smart Display Speaker Pro 8 geliyor.


Xiaomi, ürün gamını büyütmeyi sürdürüyor. Firmanın en yeni ürünü Smart Display Speaker Pro 8 ise, adında da geçtiği üzere bir akıllı hoparlör / ekran karşımı. Google Nest Hub ve Amazon Echo Show karşısına çıkan ürün, bir akıllı hoparlör gibi görev yapıyor ancak ekranından birçok konuda görsel bilgi gösterebiliyor. Bünyesinde bir kamera yer alan yani konumlandırıldığı yerde hızlı video görüşme yapılmasına imkan tanıyan ürün, henüz ne zaman tanıtılacak bilinmiyor. Ancak fiyatın 85 dolar seviyesinde olacağı aktarılıyor. Android ya da Google Asistan üstüne kurulmuş gibi durmayan ürün, bu açıdan sadece Çin’e özel kalabilir gibi görünüyor.

Xiaomi Smart Display Speaker Pro 8

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi en son karşımıza ilginç bir powerbank ile çıkmıştı

Firmanın bu elleri çok üşüyenlere özel powerbank modeli oldukça ses getirmişti. Retro bir radyoya benzer powerbank 5.000 mAh kapasitesiyle telefonunuzu ya da tabletinizi şarj edebiliyor ve aynı zamanda çift taraflı ısıtma sağlıyor. 52 derecelik bir ısı ürettiği aktarılan ürün, ısıya dayanıklı plastik ve alüminyum malzemelerden üretilmiş bir gövdeye sahip. Oldukça güvenli olduğu özellikle aktarılan ürünün fiyatı yurt dışında 20 dolar seviyesinde yer alıyor. Türkiye satışı henüz bilinmiyor.

İlginizi Çekebilir

OPPO ekran altı kamera teknolojisi

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!