Sozialen Medien

#Yüksek Çözünürlükteki En İyi 10 Webcam Markası

Yüksek Çözünürlükteki En İyi 10 Webcam Markası

Tak Çalıştır Özellikli En Kaliteli Webcam Modelleri

Günümüzde en çok kullanılan teknolojik aletler listesinde kendisine yer edinen Webcam markalarının fiyatlarını, kullanıcı yorumlarını ve tavsiyelerini sizler için bu içeriğimizde konu olarak ele aldık. İşte birbirinden kaliteli ve uygun fiyata satılan en iyi Webcam markaları.


En İyi Webcam Markaları

  1. Logitech C270 Webcam
  2. Everest Sc-825 Webcam
  3. A4 Tech PK-910H Webcam
  4. Logitech C920 Webcam
  5. Lesgo 1080p Ls-webcam
  6. Everest SC-HD0 Webcam
  7. OEM HD USB 8MP Digital Webcam
  8. Casper Messenger Webcam
  9. A4 Tech PK635K Webcam
  10. Greenpc Gpw-12 Webcam

1. Logitech C270 Webcam

Logitech C270 Webcam

Logitech C270 de bulunan gürültü engelleyici mikrofon sayesinde arka plan da ki sesleri en aza indirerek net konuşmalar yapmanızı sağlamaktadır. 3mp kadar geliştirilmiş lensiyle fotoğraf çekebilme özelliğine sahip olan Logitech C270 aynı zamanda ortamda ki ışığı otomatik algılayarak aktarılan görüntüyü ortama göre ayarlayıp sizi daha iyi çözünürlükle ve netlikle yansıtacaktır.

Logitech C270 Webcam Nerede Uyguna Satılır?

Kullanıcı Yorumları:

? Uzaktan eğitim için sipariş vermiştim tahmini süreyi 1 hafta sonra olarak gösterdiklerinde biraz hayal kırıklığına uğramıştım doğrusu ama sağ olsunlar 24 saat içinde getirdiler bunun için hepsiburadaya çok teşekkür ederim. Ürünü fazlasıyla beğendim kaliteli görüntüler alabiliyor ve mikrofonu da bir Webcam mikrofonuna göre çok iyi sesi beklediğimden çok daha net iletebiliyor. Ürünün en iyi özelliklerinden biri de tak çalıştır olması USB kabloyu bilgisayara taktığım an kullanmaya hazır oldu. 10’dan fazla görüntü kalitesi seçeceğim var bilgisayarın kendi kamerasında ise sadece 3dü üründen fazlasıyla memnunum. Emirhan K.

? Ürünü 7 senedir kullanıyorum hala sapasağlam herhangi bir bozulma veya görüntü ve ses kalitesinde azalma olmadı. Ömürlük bir ürün, görüntüden ziyade mikrofonu çok kaliteli. Zaten genelde mikrofon amaçlı kullanıyorum online oyun oynarken. Kadir M.


2. Everest Sc-825 Webcam

Everest Sc-825 Webcam

Everest’in piyasaya sunduğu Sc-825 modeli, 640x480p çözünürlüğüne sahip olmaktadır. Aynı zamanda Everest Sc-825 320×240 kare hızına kadar çekim yapabilmektedir. Kamera Sensoru ise 4368×3.64mm boyutundadır. Bunlarla birlikte Everest Sc-825’in kamerası 3cm’e kadar sonsuz odak özelliğiyle kullanıcılara sunulmuştur.

Everest Sc-825 Webcam Nerede Uyguna Satılır?

Kullanıcı Yorumları:

? Online derslerde kullanabiliyorum ve gayet iyi görüntü sağlıyor. Bir gecikme olmadan kullanıyorum sesimi de sorunsuz verebiliyor fiyatına göre bence oldukça başaralı herkese tavsiye ederim. Elif B.

? Fiyatı yüzünden alırken önce bir çekindim ama 1 aydır kullanıyorum şu an herhangi bir sorun yok kablo boyu gerçekten çok iyi istediğim yere kolayca yerleştirebiliyorum mikrofonu da olması gerektiği gibi bu fiyata göre zaten oldukça iyi. Ahmet T.


3. A4 Tech PK-910H Webcam

A4 Tech PK-910H Webcam

Tamamen HD olan A4 Tech PK-910H 1080p çekim yapabiliyor olup 30fps ile desteklemektedir. Ayrıca yazılım ile 4608×3456 maksimum çözünürlüklere kadar ulaşabilmektedir. İşletim sistemi ise Windows Xp’ye kadar destekleyebilmektedir. Yani A4 Tech PK-910H aldığınızda herhangi bir uyum sorunu yaşamayacaksınız.

A4 Tech PK-910H Webcam Nerede Uyguna Satılır?

Kullanıcı Yorumları:

? Alırken çok tedirgindim ama kullandıktan sonra çok beğendim aldığınızda kamera ayarlarını yapmayı unutmayın yoksa düşük çözünürlükte geliyor 30fps e ayarlayınca da fiyatına göre bence çok iyi sonuç veriyor ben beğendim size de tavsiye ediyorum. Aydın B.

? Başlangıç olarak aldım yayın yapmaya başladım ve beni net gösteriyor kayma olmadan aksaklık olmadan fiyatına göre gerçekten çok başaralı ama ayarlarını düzenlemeyi unutmayın 30 fps çekim yapmıyor geldiğinde kendiniz ayarlarından yapıyorsunuz. Mehmet U.


4. Logitech C920 Webcam

Logitech C920 Webcam

İçeriğimizde ki bir diğer Logitech wabcam markası olan C920 modeli profesyonel yayıncı kamerası olarak satılmaktadır. Tamamen Full HD 1080P çözünürlük ayarına sahip olan Logitech C920 15MP kamerasıyla mükemmel resimler çekebilmektedir. Aynı zamanda kendine özel iki streo mikrofonu bulunmaktadır. Otomatik olarak ortamda ki zayıf ışığı yükselterek sizi net bir şekilde yansıtacaktır.

Logitech C920 Webcam Nerede Uyguna Satılır?

Kullanıcı Yorumları:

? Bunu video kaydetmek için kullanıyorum çok güzel ve HD görüntü kalitesi var otomatik ışık ayarı harika az ışığı aydınlık şekilde yansıtıyor 5 aydır kullanıyorum şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım almanızı tavsiye ederim. Cengizhan D.

? 15mp kamerası çok harika ben resim içinde kullanıyorum resimleri tamamen hd çekiyor ışığı otomatik ayarlayıp ortama göre odaklıyor ben gerçekten çok memnun kaldım fiyatını hak ediyor almanızı tavsiye ederim. Fatma Y.


5. Lesgo 1080p Ls-webcam

Lesgo 1080p Ls-webcam

32 Ve 64 bit de sorunsuz şekilde çalışan Lesgo Ls-webcam kolay şekilde kurularak siz herhangi bir ayar yapmadan direkt tak çalışır şekilde ayarlanmıştır. 1920×1080 yüksek çözünürlüğe sahip olan Lesgo Ls-webcam aynı zamanda yüksek ses kalitesiyle sesinizi net bir şekilde iletebilecektir.

Lesgo 1080p Ls-webcam Nerede Uyguna Satılır?

Kullanıcı Yorumları:

? Hiçbir ayar yapmadan direkt takıp çalıştırmak çok kullanışlı kurulumla falan uğraşmıyorsunuz ses kalitesini çok beğendim 2 metreye kadar uzaklık farkı var kamerayla aramda ama yine de çok iyi veriyor sesi fiyatına göre çok başaralı ben kesinlikte tavsiye ediyorum. Mert A.

? Ürün geldi takım anında çalıştı araştırmadan almıştım böyle olduğunu bilmiyordum taktım sorun olmadan çalıştı ses kalitesi de çok başaralı fiyat performans ürünü diyebilirim bu fiyata daha iyisini bulamazsınız. Cengiz M.


6. Everest SC-HD0 Webcam

Everest SC-HD0 Webcam

Everest’in bir diğer Wabcam ürünü olarak içeriğimizde yer verdiğimiz SC-HD0 modelinin özellikleri şu şekildedir. Tamamen full HD(FHD) 1080p çekim yapabilmektedir. Kutu içeriğinde ise tripod ayaklığı hediye olarak göndermektedir. Aynı zamanda otomatik focus özelliğine sahip olan Everest SC-HD0, saliselik kaymaları bile engelleyerek görüntüyü ful odak da tutabilmektedir.

Everest SC-HD0 Webcam Nerede Uyguna Satılır?

Kullanıcı Yorumları:

? Tripod ayaklığı da çıktı içinden açıkçası ayaklık beklemiyordum ufak bir ayaklık ama iş görür. Ürüne gelince fiyatına göre çok iyi şu pahalılıkta gerçekten de ihtiyacı olanlar için çok iyi bir ürün sunmuşlar almanızı tavsiye ediyorum. Emre S.

? Fiyatına göre mükemmel ürün ben çok memnun kaldım 1 aydır kullanıyorum kullandıktan sonra yorum yapmak istedim sorunsuz şekilde kullanıyorum mikrofonu da iş görür durumda ama odak özelliği çok iyi beni hiç kaçırmadan anında odaklıyor almanızı tavsiye ediyorum tam bir fiyat performans ürünü. Alihan Z.


7. OEM HD USB 8MP Digital Webcam

OEM HD USB 8MP Digital Webcam

8MP kameraya sahip olan Oem HD aynı zamanda Ful HD 1280×720 çözünürlüğünde görüntü destekleyebilmektedir. USB Girişiyle kolay bir şekilde bağlanabilen Oem HD bir ayar yapmadan tak çalıştır şekilde çalıştırılabilmektedir.

OEM HD USB 8MP Digital Webcam Nerede Uyguna Satılır?

Kullanıcı Yorumları:

? Nereden geldiğine baktım aldıktan sonra. 1 günde Edirne’den geldi, teşekkür ederim hızlı teslimat için. Hem görüntü hem de mikrofon özelliği olan ürün ile zoom üzerinden görüşme yaptık deneme amaçlı, karşı taraf görüntünüz çok iyi dedi. Mutlu olduk gerçekten. Kızım iş için kullandığım laptopu ele geçirmişti. Uzaktan eğitimi için aldık. Çok başarılı. Tek yapmanız gereken ekranda kendinizi gördükten sonra diyafram bölümünden çevirerek netliği ayarlamak. Emine E.

? Ürün çok güzel hızlıca elime ulaştı paketi açtığımda birde hediye göndermişler hediye olarak Nano teknolojik maske göndermişler paketleme güzel kalite sahada güzel bu fiyata gerçekten süper bir ürün teşekkürler. Alican Ş.


8. Casper Messenger Webcam

Casper Messenger Webcam

USB Tak çalıştır özelliği sayesinde herhangi bir kurulum yapmadan direkt taktığınızda kullanabilmektesiniz. 1280×960 çözünürlük özelliklerine sahip olan Casper Messenger Webcam aynı zamanda otomatik yüz izleme, 10x digital zoomuyla size fotoğrafçılık konusunda da 5.2MP kamerasıyla yardım edecektir.

Casper Messenger Webcam Nerede Uyguna Satılır?

Kullanıcı Yorumları:

? Casper masaüstü bilgisayar, yazıcı ve kamera hepsi bir arada kaliteli bir takımım oldu. Her şeyi ile mükemmel olan bu setin en hesaplısı kameram oldu. Görüntü kalitesi mükemmel ve mikrofon olağanüstü kaliteli. Daha fazla para vermeye değmez bu yeter de artar bile. Mehmet T.

? Üçüncüsünü satın alıyorum. Orta düzey bir webcam, bayiden daha ucuz. Çok fazla bir performans beklemeyenler için oldukça ideal. Ama fiyatına göre çok başaralı ben almanızı tavsiye ediyorum uzun ömürlü kullanıyorum kurulumla uğraşmıyorsunuz takınca direkt çalışıyor. Elif H.


9. A4 Tech PK635K Webcam

A4 Tech PK635K Webcam

Kendine özel dahili mikrofona sahip olan A4 Tech PK635K tak kullan özelliğiyle de kurulum veya yazılımla uğraşmadan kullanabilirsiniz. 360 Derece dönebilen yapısı sayesinde istediğiniz yerlere sabitleyebilirsiniz. Bunlarla birlikte A4 Tech PK635K resim işleme, video mail, özel efektler ve yüz takibi özelliklerine sahiptir.

A4 Tech PK635K Webcam Nerede Uyguna Satılır?

Kullanıcı Yorumları:

? Arkadaşlar, ses almıyorsa, sap alt köşeden ses ayarını belirleyin. Ve bir diğer sorun ses ile görüntü senkronizasyon bozukluğu çözümü için, Windows’un kendi programı olan movie maker kullanın, kendi programı yaramaz. Samet R.

? Pk-635 modelini 2005 yılından beri kullanıyorum. Çok uygun fiyatlı kaliteli görüntü veriyor. Donma sorunu hiç yaşamıyorum. 635K modelinde + olarak mikrofon var. Ucuza kaliteyi satın almış oluyorsunuz. Kesinlikle tavsiye ederim. 2005 yılından beri tek bir sorun yaşamadım. Rahatlıkla alabilirsiniz. Kerim O.


10. Greenpc Gpw-12 Webcam

Greenpc Gpw-12 Webcam

Yüz tanıma özelliğiyle öne çıkan Greenpc Gpw-12 aynı zamanda 1280×720 çözünürlük özelliklerine sahiptir. Kendi özel mikrofonuyla da çekim yapabilmektedir. Ortamda ki ışığa göre kendi LED’leriyle otomatik ayar yapabilmektedir.

Greenpc Gpw-12 Webcam Nerede Uyguna Satılır?

Kullanıcı Yorumları:

? Bilgisayarıma taktim harika bir görüntü gösteriyor uzaktan ailemi görüyorum mikrofonu da oldukça yeterli sorunsuz şekilde çalışıyor takınca zaten direkt çalışıyor kurulumla falan uğraştırmıyor herkese bunu tavsiye ederim. Aydan M.

? Taktım anında çalıştı kurmakla uğraşmadım online derslerde kızım için çok işe yarıyor donma da yapmıyor sesi de gayet güzel yansıtıyor biz çok memnun kaldık fiyatına göre de uygun bence kesinlikle almalısınız. Murat I.


Webcam Modelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bir ürünü almadan önce elbette ön araştırma yapılması gerekir. Sizler için yazımıza kaliteli ve uygun bir webcam alırken sıkça sorulan ve merak edilen soruları ekleme gereği duyduk. İşte Webcam markaları hakkında sıkça sorulan sorular;


Webcam Modellerinde Garanti Var mı?

Çoğu firma, özellikle internet üzerinden aldığınız ürünlerde garanti sunmak zorundadır diyebiliriz. Eğer ürünü almadan önce ürün açıklama bölümüne gidersiniz orada size ürünün garantisi hakkında bilgi verecektir.


Webcam Modelinde MP Sorunları?

Webcam de önemli olan çözünürlük ve lens kalitesidir. MP resim kalitesi gibi durumlarda ön plana çıkan özellikler arasında yer almaktadır. Video görüntülerinde eğer Webcam modelinizin çözünürlüğü ve HD kalitesi yerinde ise MP’in fazla önemi yoktur.


Webcam Modeli Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nedir?

İlk olarak çözünürlük ayarlarını incelemesiniz. Sizi net yansıtmadıktan sonra fazla önemi olmayacaktır. Sonrasında ise tercih edeceğiniz Webcam modelinin kendine özel mikrofonu olup olmadığına ya da yeterli olup olmayacağına dikkat etmelisiniz. Eğer yeterli gelmezse size ayrıca masraf çıkartacaktır ve yeni bir mikrofona ihtiyaç duyacaksınız.


Webcam de Görüşme Yaparken İnternetin Önemi Nedir?

Sizin Webcam modeliniz ne kadar iyi olursa olsun kusursuz olsa dahi iyi bir internete sahip değilseniz bunun hiçbir önemi yoktur. Sahip olduğunuz kaliteli Webcam internetinizin zayıf olması nedeniyle görüntünüzü karşı tarafa düşük kalitede göndereceği için büyük oranda sorun yaşayacaksınız. Bu durumdan etkilenmemek için iyi bir internet bağlantısı en önemli etkendir.


Önerilen İçerik: Yüksek Ses ve Bass Kalitesine Sahip En İyi 10 Oyuncu Kulaklığı!

Forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"