Allgemeines

#340 Milyon Tether (USDT) Üç Dev Arasında El Değiştirdi

340 Milyon Tether (USDT) Üç Dev Arasında El Değiştirdi

Kripto para ekosisteminin iki büyük borsası ve Tether Treasury arasında toplam 340 milyon Tether (USDT) işlemi gerçekleşti.

340 Milyon Tether (USDT) Üç Dev Arasında El Değiştirdi
Tether (USDT) para birimiyle yüz milyonlarca dolarlık işlemler, 10 saat gibi kısa bir süre içinde gerçekleşti. Whale Alert tarafından takip edilen para transferleri Bitfinex, Huobi ve Tether Treasury arasında yapıldı.

20 Temmuz tarihinde Twitter üzerinden bilgilendirme mesajı paylaşan Whale Alert, 60 milyon USDT’nin Bitfinex borsasından Tether Treasury’ye gönderildiğini duyurdu. Hemen akabinde bu tutar, Tether Treasury’den Bitfinex borsasına geri yollandı.

Kısa süre içinde bu denli büyük miktarın taşınması hakkında açıklama yapan Bitfinex CTO’su Paolo Ardoino, yapılan işlemin Tron ile Ethereum ağı arasında takas olduğunu belirtti.

Mesajında Ardoino, Tron blockchain üzerinde yer alan 60 milyon TRC-20 USDT tokeni, Ethereum ağındaki ERC-20 tokenlerle değiştirdiklerini açıkladı.

Huobi ile Bitfinex arasında USDT trafiği

60 milyon USDT’yi Tron ağından Ethereum’a taşıyan Bitfinex borsası, 45 milyon Tether’i Huobi borsasına gönderdi. Bu işleme kadar Huobi ve Bitfinex borsaları, bilinmeyen cüzdanlara 10 milyonlarca USDT transferi yaptılar. U.today sitesinde yer alan habere göre, işlemlerin toplam tutarı 340 milyon USDT’ye ulaştı.

Whale Alert Twitter hesabı üzerinden işlemleri takip eden @Dutch_Wick isimli kullanıcı, „10 milyonlarca dolarlık işlem yapmak nasıl bir duygu?“ diye sordu.

Bitfinex CTO’su bu soruya Twitter üzerinden şöyle cevap verdi:

„[…] Her işlemi onlarca kez kontrol ediyorsun. Paranoya en yakın dostun oluyor. İşlem yaptığın senin değil, müşterilerinin parası. İnsanları hayal kırıklığına uğratmamak için yüzde 100 mükemmel işlem yapmak zorundasın.“

Merkez bankası sanal varlıkları Tether’e tehdit değil

Cointelegraph tarafından bildirildiği üzere, Bitfinex ve Tether’ın CTO’su Paolo Ardoino, merkez bankaları tarafından üretilen sanal para birimlerine yönelik yasal düzenlemelerin, Tether (USDT) gibi stablecoin’leri olumsuz yönde etkilemeyeceğini söyledi.

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz Genel kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Kaynak

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"