Technologie

Adidas cephesinden 150 dolarlık “Ninja” ayakkabısı

2019’un en çok konuşulan yayıncılarından Ninja, Twitch’ten Mixer’e geçişinin ardından yeniden büyük bir haberle gündemde. Yayıncının Adidas iş birliğinden ilk ürün göründü.

Adidas, bu yılın şüphesiz en çok gündeme gelen ve popüler yayıncılarından biri olan Tyler “Ninja” Blevins ile yaptığı iş birliğinin ilk ürününü ortaya çıkardı. Fortnite yayınlarıyla izlenmesini katlayan Ninja, adeta bir Twitch yıldızı. En azından öyleydi. Çünkü yıl içinde beklenmedik ve milyon dolarları bulduğu düşünülen bir anlaşma ile yayın platformunu değiştiren Ninja’nın artık Microsoft’un Mixer platformunda yayın yaptığını hatırlatalım. Markasını ise giderek büyüten popüler yayıncının Adidas’la anlaşması sonucu ortaya çıkan ilk model Ninja’nın markasının imzası niteliğindeki renkler olan mavi ve sarıyı taşıyor. Ayakkabının iç tarafına Ninja ve Time In yazıları dokunurken dış tarafta ise Adidas’ın imzası niteliğindeki üç çizgili logo bulunuyor. Tasarım yorumu biraz subjektif elbette ancak çok sert bir mavinin çok sıkıcı tonda bir bejle patlatıldığını düşünmeden edemedik.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Adidas ve Ninja iş birliğinde geliştirilen model 150 dolar

31 Aralık‘ta satışa sunulacak olan ayakkabılar hem yetişkin hem de çocuk versiyonlarıyla kullanıcılarla buluşacak. Yetişkin versiyonu 150 dolar fiyat etiketiyle raflardaki yerini alırken çocuk versiyonu ise 120 dolarlık etiketle satılacak.

Bu modellerin anlaşmanın ilk ürünleri olduğunu yeniden hatırlatalım. Adidas’ın ve Ninja’yla çok yıllı bir anlaşması bulunuyor. Ağustosta duyurulan bu anlaşmanın ilerleyen dönemlerinde Adidas çatısı altında benzer şekilde farklı kategorilerde yeni ürünler de göreceğiz.

İlginizi çekebilir

PUBG Lite oyuncularına Vikendi müjdesi

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!