Sozialen Medien

#Afili Aşk dizisi cinsellik üzerinden yürüdü! #SosyalMedya #Tv #BB

Afili Aşk dizisi cinsellik üzerinden yürüdü!

BuradaBiliyorum.Com / Detay – Artık Perşembe akşamları Kanal D ekranında izleyicilerle buluşacak olan Afili Aşk dizisinin 36.bölümü 5 Mart akşamı ekrandaki yerini aldı. Dizide Kerem ve Ayşe’nin yatakta çıplak uyandıkları sahne dikkat çekti.

Cinsellik göndermesi içeren sahne, aynı zamanda Yeşilçam filmlerine bir gönderme niteliği de taşıyordu. Romantik komedi dizisinde Kerem ve Ayşe’nin cinselliğe gönderme yaptıkları bu sahne bir hayli konuşuldu.

Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk’in başrollerinde yer aldığı dizinin son bölümünde sabah aynı yatakta uyanan Kerem ve Ayşe büyük bir şok yaşıyor!

Kerem ve Ayşe nasıl bittiğini hatırlamadıkları bir gecenin sabahına uyanıyor. Sabah yan yana uyanan ikili, üzerlerinde kıyafetlerinin de olmadığını görünce ne yaşandığını hatırlamaya çalışıyor. Bir süre sürünceme de kalan ikili, zaman içerisinde dün gece yaşananları parça parça hatırlamaya başlıyor.

  #Neue Horror-Highlights bei Amazon Prime: Gönnt euch den doppelten Zombie-Spaß

İzleyiciler bu sahne için yaptıkları yorumlarda “Tek umudum Ayşe’nin hamile kalması” diyerek göndermede bulundu.Bu şekilde çiftin yeniden evlenebileceğini düşünen dizi hayranları “Haftaya Ayşe hamiledir” diye yazıyor.

İşte dizideki o anlar:

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"