Sozialen Medien

#Hilal Yıldız Kimdir? Kaç Yaşında (Emanet Dizisi) #SosyalMedya #Tv #BB

Hilal Yıldız Kimdir? Kaç Yaşında (Emanet Dizisi)

Hilal Yıldız Türkiye’nin en genç ve en güzel dizi ve film oyuncularında biridir; ancak şuanda ünlü bir isimi değildir. Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk bölümü mezunu olan Hilal Yıldız Ayça Irgan Menajerlik’in oyuncusudur. Gezmeyi tozmayı ve fotoğraf çektirmeyi ok seven Hilal Yıldız aynı zamanda mankenlik ile de ilgilenmektedir.

Daha önce tiyatro oyunlarında yer alan ve tiyatroyu çok seven güzel oyuncu Hilal Yıldız tiyatrodan artık dizi ve film oyunculuğuna yani kamera önü oyunculuğa geçmek istemektedir. Hilal Yıldız’ın da ilk dizisi Kanal 7’nin yeni dizisi Emanet olacaktır.

  #Güldür Güldür Show’un Naime’si Ecem Erkek kadınların öğretilmiş çaresizliğine isyan etti! #SosyalMedya #Tv #BB

Bir çok genç ve yetenekli tanınmamış oyuncuyu aynı dizi de bir araya getirecek olan Karamel film dizi sektörüne de yeni simalar kazandıracaktır Hilal Yıldız gibi. Emanat dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız Emanet Dizisi

Hilal Yıldız Kaç yaşında?

Genç oyuncu Hilal Yıldız ve menajeri Ayça Irgan ile eiletişime geçilmiş ve yaşı ile iglili detaylı bilgi istenmiştir; ancak şuanda Ayça Irgan’ın yaşı ile ilgili bir bilgimiz yok. Hilal Yıldız tahminimizce 23 yaşındadır.

Hilal Yıldız’ın Sevgilisi var mı?

Hilal Yıldız’ın sosyal medya hesabında paylaştığı bir erkek arkadaşı yoktur; ünlü bir isim de daha olmadığı için elimizde sosyal medyasından başka bilgimiz yok.Hilal Yıldız gibi genç oyuncuların erkek arkadaşlarını açıklamaları da kariyer gelişimleri için olumsuz olacaktır.

  #Netflix İlk Komedi Festivali İçin Dave Chappelle, Amy Schumer, David Letterman Gibi İsimleri Bir Araya Getiriyor #SosyalMedya #Tv #BB

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"