Technologie

Apple Arcade servisinden beklenen abonelik paketi geldiApple Arcade

Apple’ın ilk olarak WWDC 2019 kapsamında tanıttığı Apple Arcade servisi için daha önce olmayan yeni bir abonelik paketi sunuldu.

Apple Arcade biliyorsunuz temel olarak Netflix’in oyun versiyonu. Apple’ın mobil oyun tutkunlarını fazlasıyla sevindirdiği servisi, bünyesinde 100’den fazla iOS, macOS ve tvOS işletim sistemli cihazlara özel yüksek kaliteli oyun barındırıyor. İşte bu servis, artık bir yıllık abonelik paketine de sahip. Servisin şimdiye kadar 1 aylık ücretsiz deneme süresi bulunuyor ve daha sonrası için her ay 34,99 TL ödenmesi gerekiyordu. Henüz Türkiye’de açılmayan yıllık abonelik ise ödeme sürecini tek seferde halletmenize imkan tanıyor. Açıklanan yıllık üyelik fiyatı ABD için 60 dolar, Avrupa için 50 euro seviyesinde yer alıyor. Dediğimiz gibi henüz yıllık aboneliğin Türkiye fiyatı hakkında bir resmi bir paylaşım bulunmuyor. Yıllık abonelik ile birçok kişi için daha kullanışlı hale gelecek Apple Arcade, sık sık yeni yapımlar da kazanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Arcade genel olarak çok beğenildi

Servisin bünyesinde Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm, Towaga: Among Shadows, Mosaic, Overland, Manifold Garden, Shinsekai: Into the Depths, Hot Lava, Where Cards Fall, LEGO Brawls ve fazlası birçok kaliteli oyun yer alıyor. Kişilerin tek tek her oyuna değil aylık abonelik ile tüm oyun kataloğuna erişim sağlayabildiği serviste sunulan yapımlar, internete bağlı ya da internet olmadan oynanabiliyor. Bir cihazda bıraktığınız oyunu başka bir cihazda devam ettirmenize imkan tanıyan servis, bünyesinde herhangi bir reklam taşımıyor. Apple Arcade servisi için harcanan paranın tam 500 milyon doları aştığı aktarılırken, servis aile içerisinde beş kişiye kadar paylaşım desteği de veriyor.

İlgili Video

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!