Sozialen Medien

#Aşk Bir Rüya 140.Bölüm Fragmanı ve Özeti

Inhaltsverzeichnis

Aşk Bir Rüya 140.Bölüm Fragmanı ve Özeti

  • PAYLAŞ:
  • FRAGMAN
  • YORUMLAR
Aşk Bir Rüya 140.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL 7 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Aşk Bir Rüya dizisinin yeni bölümü 9 Temmuz Perşembe akşamı saat 20.50 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Jigyasa Singh ve Manish Goplani gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Aşk Bir Rüya bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/j7d0b

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Kabir maçı kazanmak için Thapki’ye hile yapmayı teklif eder. Ancak Thapki’nin cevabı sert olur.

Kabir’in gözünü kazanma hırsı bürür. Maç sırasında o kadar sert oynar ki Bihan’ın koluna zarar verir. Bihan’ın yaralandığını gören Thakpi hemen yardımına koşar. Kabir ise Thapki’den hile yapmasını ister. Thapki ise adaletli olmak istediğini söyler. Kıyasıya rekabeti kazanan Thapki’nin takımı olur. Ama bu zafer onu pek de mutlu etmez. Bu maç Bihan ve Thapki’nin arasını daha çok aşacak mı?

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"