Sozialen Medien

#Aşk Bir Rüya 23.Bölüm Fragmanı ve Özeti #SosyalMedya #Tv #BB

Inhaltsverzeichnis

Aşk Bir Rüya 23.Bölüm Fragmanı ve Özeti

  • Konu içerisindekiler
  • FRAGMAN
  • YORUMLAR

Aşk Bir Rüya 23.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL 7 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Aşk Bir Rüya dizisinin yeni bölümü 11 Mart Çarşamba akşamı saat 21.30 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Jigyasa Singh ve Manish Goplani gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Aşk Bir Rüya bu hafta yayınlanacak mı?

Kaynak: http://fragmanlar.im/lkbuj

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

  #Ab Januar: Wer stiehlt die Show von Joko Winterscheidt?
Yeni Bölüm Özeti

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Bihan Vasu’nun isteğiyle damat başlığını takıp Dhruv’un yerine geçer. Düğün bitip gerçekler ortaya çıktığında neler yaşanacak?

Thapki’nin düğün töreninde Dhruv bir anda ortadan kaybolur. Düğün töreninde ise Bihan Vasu’nun isteğiyle onun kılığına girerek gelenekleri yerine getirir. Dhruv kendine geldiğinde düğüne engel olmak ister fakat başarılı olamaz. Düğün sona erdiğinde ise Bihan damat başlığını çıkarmak için harekete geçer fakat Thapki bir anda yere yığılınca gerçek kimliği ortaya çıkmaz. Dhruv bayıldığı yerden kalkar ve Bihan’ın yanına gelip hesap sorar. Gerçekler ortaya çıktığında Thapki ve Dhruv ne yapacak?

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"