Sozialen Medien

#Avatar 2 yeni bir rekor peşinde #SosyalMedya #Tv #BB

Avatar 2 yeni bir rekor peşinde

Avatar 2’nin yıldızı Stephen Lang, filmin uluslararası gişe hasılatında Avengers: Endgame’in rekorunu kırmasını beklediğini söyledi. James Cameron’ın ilk Avatar filmi gişede büyük bir rekora imza atarak neredeyse on yıl boyunca koltuğunu hiçbir yapıma kaptırmamıştı. Film, dünya çapında 2.790 milyar dolar gişe hasılatı elde etti. Bilet fiyatları filmin bu astronomik başarısında etkili olsa da Avengers: Endgame’e dek Avatar’ın rekoru alt edilemedi.

Avatar serisinin yıllardır beklenen devam filmi ilk filmin 12 yıl ardından Aralık ayında vizyona girecek. Cameron, daha önce Titanic ve Avatar filmleriyle düşük beklentileri dünya çapında rekorlarla karşılamış ve tarihe geçen yönetmenler arasına girmişti. Dolayısıyla Avatar 2, bazı sinema severler için çok da ilgi çekici bir yapım olmasa da sinema sektörü için son derece değerli.

  #Baba Yaga – Verhext jetzt auch deutsche Amazon Prime-Nutzer
Avatar, 3D teknolojisini sinemaya kazandıran film oldu

The National ile
yaptığı bir röportajda devam filminde Quaritch rolünü
üstlenecek Lang, Avatar 2’nin yeni bir rekora imza atarak en
yüksek gişe hasılatı yakalayan film olacağına inandığını
söyledi.

İlk Avatar filmi 2009 yılında büyük markaların sessizliği ve 3D film dönemini açışıyla beklenenden çok daha büyük bir ses getirdi. 3D’nin hayatımıza girişiyle Hollywood tümüyle değişime uğradı. 2009’un aksine Avatar 2, vizyona gireceği 2020-2021 döneminde birçok önemli rakiple karşı karşıya gelecek. 2021 yılında vizyona girmesi planlanan dört MCU, üç DCEU filmi bulunuyor. Üç DCEU filmi arasında gişenin en sevilen yüzü Dwayne Johnson’ın Black Adam filmi olduğunu da belirtmek gerek. Yani Cameron için 2 milyar barajına ulaşmak bu kez kolay olmayabilir.

  #Castlevania – Netflix bestätigt: Serie endet mit der vierten Staffel, erster Teaser
Avatar 2, 16 Aralık 2021 tarihinde vizyona girecek

Cameron, Avatar 2 filmi ile birlikte teknolojinin sınırlarını bir kez daha zorlamak istiyor. Avatar serisine uzun süre devam etme planı olduğunu açıklayan yönetmen, 2.7 milyar hedefini aşamasa da yeni filmiyle uzun süre konuşulacak. 2009 yılında seyircinin ilgisini çeken ‘yeni’ bir yapım olarak beyazperdeye adım atan Avatar’ın bulunduğumuz dönemde ışıkları üzerine toplamak için böyle bir kozu yok. 2021’in yoğun takvimini de göz önünde bulundurursak, Cameron ve Avatar’ın yeni bir rekor için unutulmaz bir deneyim sunmaları gerek.

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"