Technologie

Birçok akıllı telefon sahibini sevindirecek kablosuz şarj cihazıkablosuz şarj cihazı

Kablosuz şarj cihazı oldukça kullanışlı bir ürün. Ancak bu cihazlar yapısı gereği bazı akıllı telefon sahiplerinin canını sıkıyor. PopSockets bunu çözmüş durumda.

Birçok akıllı telefon kullanıcısı -özellikle kadınlar- telefonlarının arkasına elde tutmayı kolaylaştıran aparatlar takıyor. Bu aparatların takıldığı telefonlar, bu aparatı çıkarmadan hatta çoğu zaman çıkarılsa dahi kablosuz olarak şarj edilemiyor. Kablosuz şarj cihazı modelleri yapısı gereği buna izin vermiyor. İşte bunu PopSockets firması CES 2020’de değiştirdi. Firmanın yeni tanıttığı kablosuz şarj cihazı PopPower Home Charger, yukarıda da görebileceğiniz üzere ortasında bir boşluk (Evet Donut’u andırıyor) taşıyor. Bu boşluk sayesinde tutma aparatlarını çıkarmadan da telefonlar kablosuz olarak şarj edilebiliyor. Qi sertifikasına sahip olan ürün, aktarıldığı kadarıyla NuCurrent tarafından geliştirilmiş bir şarj teknolojisi kullanıyor. 15W’a kadar şarj gerçekleştirebilen ürün, üç farklı tasarıma sahip ve 60 dolara buradan elde edilebiliyor.

  #Xiaomi Mi 10T Lite Fiyatı ve Özellikleri
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kablosuz şarj cihazı dikkat çeken PopSockets, en son PopGrip ile gündeme gelmişti

20 dolar ödeyerek buradan alabileceğiniz PopGrip, AirPods kulaklığınızı haznesiyle beraber iPhone arkasında taşımanıza imkan tanıyor. Direkt olarak iPhone’ların arkasına yapıştırılan PopGrip, gerçekten çok ilginç bir kullanım senaryosu oluşturuyor. AirPods’unu sık sık kaybedenler, unutanlar, cebinde / çantasında taşımak istemeyenler ya da düşürenler için hazırlanan ürün, aynı zamanda telefonu tek elde kontrol etmeyi de kolaylaştırıyor. Ek olarak telefonları masanın üstünde yatay olarak tutabilen yani stand görevi de gören PopGrip, beş farklı renk seçeneğiyle hazırlanmış durumda.

İlginizi Çekebilir

Bu da Türkiye’ye de gelen AirPods Pro

  #iOS 14.5: Apple zeigt mehr als 200 neue Emojis für iPhone und iPad


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"