İçindekiler

Bitcoin’de (BTC) Direnç Artıyor: 7100 Dolar Seviyesine mi Gidiliyor?

Bitcoin, 9.000 doların altındaki bölgede seyrededursun; uzun süredir yana ticaretini daha da artırdı. Yine de fiyatı yukarı yönlü bir momentum elde edemediği için, hala zayıflık belirtileri gösteriyor.

Bu zayıflık, kripto para biriminde kuvvetli bir alım baskısı olmazsa, hızlı bir şekilde 7,100 dolar seviyelerine düşülebileceğini gösteriyor.

Bu, kripto para satıcılarının daha önceki bir destek seviyesini dirence çevirmeye başlamasıyla ortaya çıktı ve kısa vadeli zayıflıkların yakında olacağına işaret ediyor.


Kripto para birimi şu anda 9.000 ila 10.000 dolar arasında bir işlemde yakalandığından, Bitcoin’in cansız fiyat hareketi yükselmeye izin vermiyor.

  #SPK'nın Bitcoin Ekosistemine Yaklaşımı Webinar'da Masaya Yatırıldı

Bu konsolidasyon aşamasının, BTC’nin büyük bir hareket yapmadan önce “kıvrılma”sı olması güçlü bir olasılıktır.

Bir teknik gösterge lider kripto para biriminin 7.100 dolara gidebileceğini gösterdiğinden, bir sonraki hareketin ayıları destekleyebileceğini görülüyor.

Yine de aynı gösterge, bir kırılmanın da 13.000 dolara götüren, önemli bir ivme için kataliz etkisi yaratabileceğini de göstermektedir.

Yazar Hakkında

.

Türkan Babacan

Türkan Babacanhttps://www.coinkolik.com

Uzun yıllardır İngilizce dilinde çevirmenlik, tercümanlık, bakanlıklarda proje danışmanlıkları yapan Türkan, aynı zamanda iyi düzeyde İspanyolca da bilmektedir. Şimdilerde hukuk eğitimi görmekle beraber, çok yönlü olmayı sevmekte, bir süredir kripto para birimi alanında çeviri ve haberler üzerine uzmanlaşmaya çalışmaktadır. Bu disiplinleri birleştirerek bilişim hukuku üzerine bir yüksek lisans eğitimi hedeflemektedir.

  #Trajik Bir Yangında Vücudunun Neredeyse Tamamı Yanan Avustralya Güzellik Kraliçesi Carol Mayer

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz Genel kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .