Anime || Manga

Boku No Hero Academia daki En İyi 10 Özgünlük!

Anime izlemeyi seviyorsanız „AnimeX“ uygulamasını indirip reklamsız izleyebilirsiniz.

AnimeX - Watch Anime Movie Trailers
AnimeX – Watch Anime Movie Trailers

Bu sıralama tamamen kendi kafama göre, yeteneklerin ne kadar hoş ve etkili olduğunu göz önüne alarak yapılmıştır. Öğretmenler, bu sıralamaya dahil değildir. Hepsi, kendi yeteneklerinde usta oldukları için ayırmak oldukça zor. O yüzden: Bu sıralama, tamamen BNHA öğrencilerini içermektedir.

 


10. Hitoshi Shinso


Bu karakterimizle ilk olarak, Midoriya ile yaptığı turnuva savaşında karşılaşıyoruz. Kendisinin yeteneği olan „Beyin Yıkama“, sorduğu sorulara cevap veren herkesi birer zombiye çeviriyor. Midoriya’ya ne kadar zor anlar yaşatmış olsa da akıllı karakterimiz Midoriya, bu durumun içinden kurtularak rakibini yenmeyi başarmıştır.

Hitoshi shinso gif ile ilgili görsel sonucu

 


9. Ibara Shiozaki


Özgünlüğünün ismi „Sarmaşıklar“ olan, güzel bir özgünlüğe sahip bu güzel kızımız, Güneşten de aldığı güçle birlikte, rakiplerine oldukça zor dakikalar yaşatmış olsa da Lida’nın, bir çırpıda elediği bir isim. Özgünlüğü güzel fakat, daha tam kullanmayı bilmeyen kızımız, benim gönlümde 9. sırayı hak etmiş bulunmakta.

İlgili resim

 


8. Denki Kaminari


Biraz kız düşkünü, biraz beyinsiz, hafifte asalak olan bu karakterimizin özgünlüğü „Elektriklenme“dir. Oldukça yüksek voltajda bir elektrik saldırısı yapabilmekte fakat, yaptıktan hemen sonra mala bağlayan bu karakterimiz, yeteneğini tam olarak kontrol edebildiği zaman, eminim ki güzel işler yapacak.

denki kaminari gif ile ilgili görsel sonucu

 


7. Eijiro Kirishima


Erkeksi ve sert bir kişiliğe, aynı zamanda „Sertleşme“ özgünlüğüne sahip bu karakterimiz, eğer kendini biraz daha dayanıklı yapabilirse, yürüyen bir kaleden farkı olmayacağına eminiz. Bahar festivali turnuvasında da iyi bir performans sergileyerek, bize iyi bir kahraman olacağını kanıtlamış bulunmakta.

eijirou kirishima gif ile ilgili görsel sonucu

 


6. Ochaco Uraraka


Midoriya’yla çok yakıştırdığım bu güzel kızımız, „Sıfır Yer Çekimi“ isimli özgünlüğüyle, birçok güzel ve akıllı işler başarmıştır. Kusma sorununu da hallederse eğer, gerçekten özgünlüğünü her alanda kullanabilecek duruma gelir. İlk bölümlerde de Midoriya’nın hayatını, bu özgünlükle kurtarmıştır. Umarım daha çok hayat kurtarırsın tatlı kız.

uraraka gif ile ilgili görsel sonucu

 


5. Tenya Lida


„Motor“ isimli özgünlüğe sahip olan bu havalı karakterimiz, tam bir lider ruhuna sahiptir. Gerek sınıfını kurtarması, gerek insanlara yol göstermesi ve gerek abisini örnek almasıyla, tam bir kahramandır. Hiçbir eksik yönü yok diyebileceğim nadir karakterlerdendir Lida. Başarılarının devamını beklemekteyiz.

lida gif ile ilgili görsel sonucu

 


4. İzuku Midoriya


Sürekli ağlayan, yakınan ama gücü ve diğer insanlar için çabalayan kahraman ruhlu bir gencimiz. Hatta şu Anime’deki herkesten daha kahraman bu çocuk, ruhunda var bir kere. Her düşene yardım eden, yaptığından mutluluk duyan bir karakterimizdir. Özgünlüğü ise: All Might’ın ona verdiği görkemli „Birimiz Hepimiz İçin“dir.

midoriya gif ile ilgili görsel sonucu

 


3. Shoto Todoroki


Başlarda; kötü çocuk, kimseye yüz vermeyen, babasının kopyası sinir küpü bir adam olsa da sonradan kendini kabullenmiş ve herkesi hoş görüyle karşılayan bu karakterimiz. Oldukça havalı, akıllı ve UA’e öneri notuyla girecek kadar yetenekli bir insandır. Milleti yakmaya devam et Todoroki baba, seviyoruz seni.

Shoto todoroki gif ile ilgili görsel sonucu

 


2. Momo Yaoyorozu


Zengin bir züppe sanabileceğiniz, küfürler edebileceğiniz, prenses sanıp ön yargıyla yaklaşabileceğiniz bu kızımız; hayatınızda gördüğünüz en alçak gönüllü, seksi ve yararlı özgünlüğe sahip olan karakterlerden. Özgünlüğü „Oluşturma“ olan bu kızımız, istediği her nesneyi vücudundan çıkarabiliyor. Her alanda işe yarayabilecek bir özgünlüğe sahip Momo, kesinlikle 2. sırada olmalı.

yaoyorozu gif ile ilgili görsel sonucu

 


1. Mirio Togata


Serinin en son sezonunda, en son bölümlerinde ortaya çıkan bu karakter, havalılığı ve yeteneğiyle en çok dikkatimi çeken öğrencilerden biri oldu. „Üç Büyükler“ grubuna dahil olan karakterimiz, oldukça güçlü bir özgünlüğe sahiptir. İstediği nesnenin içinden geçmesine yardımcı olan „Geçirgenlik“ özgünlüğü sayesinde, resmen düşmana şok etkisi yaratıyor. Bu karakterimiz hakkında söylenebilecek çok şey var fakat ben tek kelime ile özetleyeyeyim: güçlü.

İlgili resim


 

Sıralamamızın sonuna geldik. Bana göre olması gereken böyle, siz ne düşünüyorsunuz? Neler eklenmeliydi veya çıkartılmalıydı? Yorumlarda belirtirseniz, sevindirirsiniz bizi. İyi günler dilerim.

 

 

Daha çok anime makalesi okumak isterseniz anime manga kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!