Spiel

Call of Duty: Mobile oyuncularını bekleyen hediye [Video]Call of Duty: Mobile


Call of Duty Mobile, 2019 yılında elde ettiği başarıları iOS ve Android kullanıcılarıyla kutluyor. Oyunda oyuncuları bir hediye bekliyor.


Ekim ayında iOS ve Android kullanıcılarıyla buluşan Call of Duty: Mobile, yıla çok hızlı bir giriş yapmıştı. Bir hafta içinde 100 milyondan fazla indirilerek bugüne kadarki en iyi çıkış yapan mobil oyun olmayı başaran yapımın başarıları ise burada sınırlı kalmadı. Google ve Apple’ın açıkladığı uygulama ödüllerinde CoD: Mobile, Android tarafında Yılın En İyi Oyunu ödülünü alırken, iOS tarafında da Apple Yılın Trendi: En Popüler Oyunlara Yeni Bir Soluk ödülünü evine götürdü. 2019’u büyük başarıyla kapatan Battle Royale oyunu şimdi bu başarısını oyuncularla kutluyor. Oyunu açtığınızda sizi bir hediye bekliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Call of Duty: Mobile

Tüm Call of Duty: Mobile oyuncularına hediye

Oyuna girdiğiniz de hem iOS hem de Android kullanıcıları için hazırlanmış bir mesaj görüyorsunuz. iOS tarafında bu mesaj şu şekilde: “2019 yılı Apple Yılın Trendi: En Popüler Oyunlara Yeni Bir Soluk ödülünü almanın gururunu yaşıyoruz. Bu inanılmaz onuru bize oy veren herkesin naçizane desteğiyle kazandık. Bunu göz önünde bulundurarak sana bir hediyeyle teşekkür etmek istedik.” Android kullanıcıları için de benzer bir not Yılın En İyi Oyunu ödülü unvanıyla hazırlanmış.

Oyunculara sunulan hediye ise bir DL Q33. Keskin Köpekbalığı temasıyla gelen silah, orijinal DL Q33 ile hemen hemen aynı özelliklere sahip. Ancak Keskin Köpekbalığı’nın küçük bir farkı bulunuyor. O da Kickback isimli özel yeteneği. 8. seviyeden sonra kullanabileceğiniz bu özellikte rakibi daha hızlı öldürebilmek için şarjöre bir kurşun yüklenebiliyor. Ödülü envanterinize ekledikten sonra Teçhizatlar paneline giderek silahı kuşanabilirsiniz.


Daha çok oyun makalesi okumak isterseniz oyun kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!