Technologie

Oyun odaklı Opera GX tarayıcından önemli gelişmeOpera GX

Oyuna ve oyunculara özel Opera GX tarayıcı kapsama alanını genişletti. Bir ilke imza atan tarayıcı artık sadece Windows sistemlerde yer almıyor.


Firma ve dünya için bir imza atan Opera GX, yukarıda da dediğimiz gibi direkt olarak oyuncular hedeflenerek hazırlanmış bir internet tarayıcısı. Başta sadece Windows için için çıkan tarayıcı, artık macOS için de indirmeye sunulmuş durumda. Tahmin edebileceğiniz üzere ücretsiz olan tarayıcı, işlemci ve RAM kullanımına limiti koyulmasına imkan tanıyor olmasıyla fark yaratıyor. Bu sayede oyuna girerken tarayıcıyı kapatmaya gerek kalmadığı belirtiliyor. Direkt olarak Twitch entegrasyonuna da sahip olan tarayıcı, özel açılış sayfasında oyun dünyasındaki tüm yenilikleri güncel olarak karşınıza getirebiliyor. Daha önce ödüllü Rubén Rincón tarafından geliştirilen özel ses efektleriyle geldiği açıklanan Opera GX, Razer Chroma LED aydınlatma entegrasyonunu bünyesinde barındırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Opera GX tarayıcı gerçekten ilginç bir seçenek

Yerleşik olarak ücretsiz VPN ve reklam engelleyici yüklü olarak gelen tarayıcının, macOS tarafından çok fazla şansı bulunmuyor. Çünkü çoğu kişi oyun için bir Mac bilgisayar almıyor. Bu konuda Opera’nın verdiği bazı istatistikler de bulunuyor. Yapılan araştırmaya göre oyuncuların yüzde 82’si Windows, yüzde 14’ü ise macOS kullanıyor. Tarayıcıyı direkt olarak buradan ücretsiz şekilde indirebilirsiniz.

İlgili Video

 

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!