Allgemeines

#CEO: „Bitcoin Altını Tahtından Edebilir“

CEO: „Bitcoin Altını Tahtından Edebilir“

dVere Group CEO’su Nigel Green: „Bitcoin, bir güvenli liman varlığı olarak altının yerini alabilecek güce sahip“

CEO:

Finansal danışmanlık şirketi deVere Group’un kurucu ve CEO’su Nigel Green, Bitcoin’in son yükseliş hareketinin altın gibi güvenli liman varlıklarının yerini alma gücü olduğunu gösterdiğini ileri sürdü.

Green, deVere Group’un internet sitesinde 27 Temmuz’da yayınlanan açıklamada Bitcoin’in (BTC) mevcut durumda „dijital altın“ adına uygun hareket ettiğini ve diğer kripto paralar ile birlikte güvenli liman varlıkları olarak görülmelerinin daha olası olduğunu söyledi. 

“Şimdiye kadar altın en büyük güvenli liman varlığı olarak bilindi fakat, değer saklama aracı olma ve nadirlik niteliklerini paylaşan Bitcoin, gelecekte altını uzun süre oturduğu tahtından edebilir.”

CEO, ABD ve Çin arasındaki artan siyasi gerilimin, yatırımcıların geleneksel piyasalardaki karışıklıktan korunmak için „merkeziyetsiz ve güvenli dijital paraları“ tercih etmesinde bir sebep olabileceğini söyledi.

Green’in yorumlarından hemen önce Bitcoin, 26 Temmuz’da 10 bin dolara yükselmişti. Kripto para, çeviri yayın saati itibarıyla 11 bin dolardan işlem görüyor. 

Bitcoin Fiyat Endeksi: 1 Bitcoin Kaç TL? (BTC TL)

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz Genel kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Kaynak

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"