Technologie

Chrome için ortaya çıkan kullanışlı yeni özellikGoogle Chrome

Dünyanın en popüler tarayıcıları arasında başı çeken Google Chrome, çok yakında Android tarafında kullanışlı bir özellik kazanıyor.


Google Chrome, gelişmeyi sürdürüyor. Sürekli olarak yenilenen ve yeni özellikler kazanan tarayıcı, XDA tarafından bulunduğu kadarıyla yakında bir ekran görüntüsü düzenleme aracı kazanıyor. Bu sayede kişilerin yakaladıkları ekran görüntülerini tarayıcı dışına çıkmadan düzenleyebileceği aktarılıyor. Henüz özelliğin detayları ya da editörün ekran görüntüsü elde edilmiş ya da sızdırılmış değil. Şimdilik sadece yeni sürümün kodlarında görülen özellik, kağıt üzerinde çok kullanışlı görünüyor. Bazen alınan ekran görüntüleri üzerinde karşı tarafı dikkat çekilmek istenen noktaya odaklamak adına ciddi düzenlemeler gerekebiliyor. Bunlar için harici bir çözüme gerek kalmayacak olması sevindiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kısa süre önce Google Chrome 79’u yayımladı

Tarayıcı 79. sürümüyle ilk olarak güvenli parola koymayı daha kolay hale getiriyor. Tarayıcı artık sitelere girdiğiniz parolalara bakıyor ve bunların daha önce çalınıp çalınmadığını kontrol ediyor. Yeni altyapı saldırılarda çalınan ve hacker’lara satılan parolalar arasında tarama yapıyor ve daha önce çalınmamış en güvenli parolayı seçmenize yardımcı oluyor. Zararlı sitelere karşı gerçek zamanlı olarak tarama da getiren yeni sürüm, aynı zamanda daha gelişmiş bir çoklu profil desteği sunuyor.

İlginizi Çekebilir

Microsoft’un Android’li katlanabilir telefonu

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!