Sozialen Medien

Çocuk dizisi final mi yapacak sezon finali mi, 2. Sezon devam edecek mi?

Çocuk dizisi ile ilgili gelişmeler izleyiciler tarafından oldukça merak edilirken Çocuk dizisinin ikinci sezonu olacak mı yeni sezonda Çocuk dizisi devam edecek mi gibi merak edilen sorular bizlere de sık sık soruluyor. Bu konumuzda Star TV’de salı akşamları yayınlanan Çocuk dizisi ile ilgili detaylı bilgiler vererek Çocuk dizisinin sezon sonuna kadar devam edip etmeyeceği ve ikinci sezonunun olup olmayacağı hakkında detaylı bilgiler vermek istiyoruz.

Çocuk dizisi final mi yapacak sezon finali miÇocuk dizisi final mi yapacak sezon finali mi?

Çocuk dizisi ilk önce pazartesi günleri başlamasına rağmen pazartesi günü yasak elma çukur vuslat ve zalim İstanbul gibi dizilerden dolayı çok fazla reyting alamamış ve gün değiştirecek salı günleri yayınlanmaya başlamıştı. Salı günleri daha yüksek reytingler almaya başlayan Çocuk dizisinin her geçen hafta artan izlenme oranları sonucunda sezon sonuna kadar devam etmesine karar verildi. Başarılı oyunculukları ve oldukça iyi gelen senaryosuyla ilgi odağı olmaya devam eden Çocuk dizisinde 2020 yılının mayıs ayı kesin olarak görülecek gibi duruyor ancak izleyicileri nasıl merak ettiği 2. Sezon Çocuk dizisi olacak mı olmayacak mı yeni sezon Çocuk dizisi yayınlanacak mı yoksa final yapıp bitecek mi konusu.

Çocuk dizisi sezon finali mi yapacak final yapıp bitecek miÇocuk dizisi sezon finali mi yapacak final yapıp bitecek mi?

Salı akşamları Star TV ekranlarında yayınlanan Çocuk dizisi almış olduğu 4 üzerindeki Total reyting oranı ile sezon sonuna kadar devam edeceği kesinleşti diyebiliriz. Ancak dizinin çok daha fazla reyting alması 2. Sezon için en önemli faktörlerden birisi olarak düşünülüyor. Çünkü 3/4 oranında Total reyting alan bir dizinin bir sonraki yıl reytinglerinin düşeceği göz önünde bulundurulduğunda Çocuk dizisinin ikinci sezona devam etmesi oldukça güç gözüküyor. Merak edenler Tıklayın >> Çocuk Dizisi Bitmesin Devam Etsin Kampanyası

Aynı zamanda salı günleri ekrana gelen ve daha uzun yıllar devam edecek gibi görünen eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinin hiç düşmeyen reytingleri aynı zamanda salı günleri FOX TV’de yayınlanan kadın dizisinin varlığı TRT ekranlarında yeni başlayan ve ilk bölümleri ile oldukça iyi reyting alan Tutunamayanlar dizisinin iyi tutulması Çocuk dizisinin işini daha da zorlaştırılmış gözüküyor. Tüm bunları bir araya getirdiğimizde Çocuk dizisinin belki sezon sonuna kadar devam edecek bölümlerinin 2. Sezon da devam etmesi oldukça zor görünüyor.

Çocuk dizisi final mi yoksa sezon finali miÇocuk dizisi sezon finali mi 2. Sezon devam edecek mi?

Zaten bir dizinin uzun süre devam edebilmesi için öncelikle reytinglerinin çok yüksek olması senaryosunun sürdürülebilir olması ve oyuncuların çok iyi bir uyum göstermesi gerekiyor. Çocuk dizisinin oyuncuları gayet yetenekli ve rollerini oldukça güzel oynamalarına rağmen senaryosunda ki bazı aksaklıklar ve yayınlandığı günlerde diğer dizilerin önemli bir kitleye hitap etmesi Çocuk dizisinin çok iyi reytinglere ulaşmasını engelledi bu nedenle sezon sonuna kadar sürse de 2. sezon devam etmesi oldukça zor görünüyor.

Çocuk dizisi Star TV’nin bu sezon ekrana getirdiği dizilerden birisi ve bu nedenle hem sezona geç girmesi hem de yeteri kadar izleyici toplayamamasından dolayı reytingleri oldukça düşük çıkmaya başlamıştı. Elbette bunda sadece dizinin değil kanalında payı var çünkü Star TV bu sezon reytingleri birazcık düşen dizilerine hiç şans tanımadı ve birçok dizisini yayından kaldırdı. Cuma günleri ekrana gelen sevgili geçmiş sadece 6 bölüm sürerken benim tatlı yalanım dizisi de erken final yapan diziler den bir diğeri oldu. Geçtiğimiz sezon pazar akşamları çok iyi reytingler alan Kardeş Çocukları da bu sezon Star TV tarafından erken final yaptırılan bir diğer diziydi.

Çocuk dizisi sezon finali mi 2. Sezon devam edecek miÇocuk dizisi final mi sezon finali mi, devam etme ihtimali var mı?

Tüm bunlara baktığımızda Çocuk dizisinin de çok fazla şansının olmadığını çok uzun süre devam etmeyeceğini tahmin edebiliriz. 2020 yılına girdiğimiz şu günlerde cuma akşamları yayınlanmaya başlayan Babil dizisinin başka yeni dizilerinde sıraya girdiğini gördüğümüzde Çocuk dizisinin 2020 mayıs ayına kadar devam edebileceğini ancak kesinlikle 2. sezonun olmayacağını şimdiden söyleyebiliriz. Zaten geçen sezonda kardeş Çocukları dizisinde olduğu gibi zorlama bir şekilde 2. sezonu yapsa bile 3-5 bölüm sonra final yapmak zorunda kalacak çünkü çok düşük reytinglere Star TV’nin hiç tahammülü yok. İşte Çocuk dizisi son reytingleri:

Çocuk dizisi son reytingleri

Çocuk dizisi bu sezon ekrana gelen diziler arasında hem senaryosuyla hem de oyuncuların oyunculuk kabiliyeti bakımından oldukça iyi bir dizi diyebiliriz izleyen herkesin memnun olduğu ve gerçekten hem senaryo olarak hem de izleyici yansıttığı duygu olarak en beğenilen dizilerin başında geliyor. Ancak buna rağmen izleyici kitlesi oldukça düşük olan Çocuk dizisinin 30. bölüme kadar çekileceği ve 30. bölümde final yaparak 1. Sezonda ekrana veda edeceğini düşünüyoruz. Şimdiye kadar 20 bölümü geride bırakan Çocuk dizisi Nisan ayının sonuna kadar çekimlere devam edecek ve 30. bölüme ulaşan Çocuk dizisinin sezon finali değil final yaparak ekranlara veda etmesini bekliyoruz.

Sizlerde Çocuk dizisi ile ilgili yorumlarınızı ve görüşlerinizi aşağı yazabilir Çocuk dizisinin final mi yoksa sezon finali mi yapacağı hakkındaki yorumlarınızı ve fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!