Anime || Manga

Death March Anime Tanıtımı

Death March Kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku


Ä°lgili resim

Hikeyemiz 29 yaşındaki MMORPG oyun tasarımcısı olan Suzuki İchirou etrafında geçer. İchirou alanında en yetenekli insanlardan olduğu için sabah akşam demeden bir oyunu geliştirmek ve oyunda yeni başlayan kişilere daha çok yardımcı olunması için çeşitli yollar düşünür. Bu düşündüğü şeyleri yapmak için çok uğraşır. İchirou normal sıradan bir iş akşamında iken yine RPG oyununu geliştirmeye çalışıyordur. Gece saat geç oluğunda her gün genelde yaptığı gibi ofiste uyur.

Sabah uyandığında ise kendisini geliştirmeye adadığı oyunun içinde bulur. İchirou bu duruma çok şaşırır ve ilk nerede olduğunu anlamaz ama oyun paneli ve yetenek pencerisini gördükten sonra nerede olduğunu anlar. İchirou oyunu test ederken kullandığı 15 yaşındaki Sato karakterinde uyanmıştır.Satou oyun panelinde ki yeteneklerde oyuna eklemek isteği ateş topunu görür. O sırada satou bir kanyondadır.

Bir anda ona doğru koşan bir kertenkele adam sürüsü görür. Yüzlerce silah ve zırh kuşanmış kertenkele adam Satouya doğru koşmaktadır. Satou bu durumda çok panikler ve aklına yetenek penceresinde olan alev topları gelir. O yeteneği kullandığında ilk önce hiçbir şey olmaz. Sonra gökten dev meteorlar üzerine doğru yağmaya başlar.

Bu durum kertenkele adamlardan daha korkunç görünüyordur. Bu meteor yağmuruna Satou’da yakalanır ama şans eseri yara almaz. gözünü açtığında bütün kertenkele adamların öldüğünü fark eder. Kensisi aşırı derece seviye atlayıp yaklaşık 300 seviye olur. Sonra 1 tane kertenkele adamın yaralı bir şeklde hayatta oldğunu fark eder. Kertenkele adam ile bir düello yaparlar ve Satou galip gelir. Sonra Satou oyun haritasından yaşayan insanların olduğu yerleri bulup oraya gitmeye çalışır. Yolda saldırıya uğraya bir kervan görür ve onlara yardım eder. Oradaki büyücü kıza aşık olur. Satou bu dünyadaki olup biten her şeyi o kızdan öğrenir. O kızdan bir şeytan kralın doğmak üzere olduğunu ve bu dünyayı yok olmanın eşiğine getireceğini duyar. Satou’da şeytan kralı engellemek için daha da güçlenecek ve özel unvanlar kazanıcaktır.


 

Puan: 6.86/10 (106.165 OY)

Kategoriler: Macera, Fantezi, Harem, İsekai

Bölüm Sayısı: 12

Daha çok anime makalesi okumak isterseniz anime manga kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"