Allgemeines

#Diana Hikayesinde Duymadığınız 10 Gerçek #SosyalMedya #Tv #BB

Diana Hikayesinde Duymadığınız 10 Gerçek

Diana Hikayesinde Duymadığınız 10 Gerçek

12.08.201716:16

Diana’nın prenses olmadan önceki yaşamı, görkemli düğünü ve Prens Charles ile boşanması… Prenses Diana hakkında daha önce duymadığınız bilgileri bu haberimizde bulabilir bilgi sahibi olabilirsiniz.

Haber güncelleme tarihi 04.03.2020 09:58

Diana Hakkında Bilinmeyenler

Herkes Prenses Diana hakkında bir şeyler bilir. Peki, daha fazlasını duyduğunuzda şaşıracağınızı biliyor musunuz? Diana’nın prenses olmadan önce bir kreşte çalışması, gizli ilişkisinin bulunması ve daha birçoğu, Prenses Diana hakkında çok şey bilmeyenleri epey şaşırtacak.

Örnek verecek olursak; Diana’dan önce Prince Charles ile çıkan kişi Diana’nın kız kardeşi Sarah’dan başkası değildi… ABD, son zamanlarda Diana hakkında iki bölümlük özel bir yayın gerçekleştirdi. İşte çarpıcı gerçeklerden bazıları…


  #Europa startet „Hörspiel Player“: Ein Streamingdienst für „Die drei ???“

1. Nişanı boyunca Diana’nın saç biçimi o kadar popülerdi ki kadınlar bunu taklit etmeye başlamıştı.

diana-006.jpg


2. Diana, Charles ile evlendiğinde sadece 19 yaşındaydı.

diana,-charles-002.jpg


3. Diana, gelinlik için ünlü bir tasarımcı tutmak yerine, bir yıl evvel kolejden mezun olmuş David ve Elizabeth Emanuel’i kiraladı.

diana-gelinlik-003.jpg


4. Camilla, Cornwall Düşesi (Charles’ın şimdiki karısı) de düğüne katılmıştı. Charles, balayı yatında Diana’dan önce ilişkisi olan bu kadının ona verdiği kol düğmelerini takıyordu. 1986 yılında Diana, artık Charles ve Camilla’nın ciddi ilişkisinin çok da iyi farkındaydı.

camilla diana charles


5. Diana, düğün töreninde „itaat etmeyi vaat ettiğini“ söylemeyerek gelenekten koptu ve o bunu yaptığında düğün yerini dünyadaki 750 milyon insan izliyordu.

diana-dugun.jpg

  #So könnt ihr jetzt die Hamburger Kulturszene unterstützen

6. Diana, koruması Barry Mannakee ile romantizm yaşıyordu. Mannakee, 1987’de motosiklet kazasında öldü.

diana-007.jpg


7. Diana ve o zamanlar sevgilisi olan James Govey, gizlice kaydedildi. İki telefon bandı da anonim olarak sızdırıldı ve daha sonra kamuya açıklandı. Kraliyet Sarayı, 9 Aralık 1992’de Charles ve Diana’nın ayrılacağını resmen açıkladı. 28 Ağustos 1996’da ise boşandılar.

diana-010.jpg


8. Bir arkadaşına göre, Diana aslında her sabah gazetelere bakıyor ve bunu ön sayfada olduğunu görmek için yapıyordu.

diana-004.jpg


9. Diana’nın kaza geçirdiği haberi geldiğinde insanlar sadece morluklar gibi küçük yaralanmalar olduğunu düşünüyorlardı. Michael Gibbons (Diana’nın özel sekreteri), 31 Ağustos sabahı saat 03.00 civarında, Colin Tebbutt’a (Diana’nın 1996-1997 yıllarında özel şoförü) ve diğerlerine Diana’nın öldüğünü söylemişti. Diana öldüğünde çok gençti. Henüz 36 yaşındaydı.

diana


  # Die Krypto-Community wächst – Reddit-Unterforen gewinnen viele „Neulinge“ hinzu

10. Kraliyet ailesi, Diana’nın ölümüyle ilgili resmi yanıtı 4 Eylül 1997’de verdi. Diana’nın cenaze günü olan 6 Eylül 1997’de cenaze törenine giden insanlar haricinde Londra sokakları tamamen boşalmıştı.

diana-005.jpg

Önerilen İçerik: Prenses Diana’nın Astroloğu Kazayı Görmüş!

BuradaBiliyorum.Com

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

İLGİLİ HABERLER

  • Prenses Diana'nın Astroloğu Kazayı Görmüş!

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"