Anime || Manga

En İyi 10 Anime Kılıcı

Inhaltsverzeichnis

 


10. Zangetsu

Bleach


zangetsu gif bleach ile ilgili görsel sonucu

Zanpakuto, kullanıcıların iç yeteneklerini ortaya çıkarmak için tasarlanmış bir duygusal silahtır. Onlar Shinigamiler tarafından kullanılıyor ve dünyayı dolaşan ruhları öbür dünyaya döndürdüklerine inanılıyor. Zangetsu, Ichigo’nun  karanlık yüzünü temsil eden kendi iradesine sahip popüler bir silahtır.


9. Scissor Blade

Kill La Kill


scissor blade gif ile ilgili görsel sonucu

Makas bıçağı büyük bir silahlı makastan oluşur. En sevilen anlardan biri, Ryuko’nun bu makası kullanması ve seriye büyük bir son vermesiydi. Makas Bıçağı Ryuko’nun gücünün önemli bir parçası ve onun sağ kolu diyebiliriz.


8. Ragnarok

Soul Eater


soul eater ragnarok gif ile ilgili görsel sonucu

Ragnarok, derin gücüyle, Chrona’nın kanını onu korumak ve rakiplerine karşı mermiler olarak kullanabilecek kadar güçlü. Bu onun neredeyse bir testere gibi hareket etmesini sağlar.


7. Mugen

D. Gray Man


Ä°lgili resim

Mugen, Yu Kanda tarafından kullanılıyor ve bir dizi doğaüstü güçle geliyor. Bu güç, Kanda ve diğerleri tarafından Akuma ve şeytan gibi varlıklar ile savaşmak için kullanılır. İlk andan itibaren, Kanda’nın “Kaiju: Ichigen” kullandığını görüyoruz. Mugen’in yeteneklerinin karanlık fantazi dünyasına çok iyi uyduğu açık.


6. Dimensional Spirit Sword

Yu Yu Hakusho


dimensional spirit sword gif ile ilgili görsel sonucu

Kuwabara’nın ruh kılıcı kendi manevi enerjisinden üretilir. Boyut kılıcı, ruh kılıcının daha gelişmiş bir şeklidir. Çeşitli boyutlarda portalları ve psişik engelleri kesme yeteneğine sahiptir. Bir başka harika özelliği ise, sadece Kuwabara’nın kabiliyetine bağlı olmak yerine, gücüyle ilgili her şeyi kolayca kesebilmesi. Güç seviyesi orijinal ruh kılıçlarını aşıyor.


5. Tessaiga

Inuyasha


Ä°lgili resim

Bu kılıç, kardeşi Inu no Taisho’nun dişlerinden yapılan Inuyhasha’nın imzalı kılıcıdır. Inuyasha’nın Kardeşi Tensaiga’nın kılıcı doğal hayatı korurken, Tessaiga ise mükemmel bir saldırı silahıdır. Inuyasha’nın ustalaşması bayağı bir zaman alsa da. Rüzgarları kontrol eden bu kılıç, bu gerçekten güçlü bir silahtır.


4. Toyako Bokuto

Gintama


toyako bokuto gintama gif ile ilgili görsel sonucu

Gintoki’nin kılıcı Toyako Bokuto neredeyse her şeyi pürüssüz bir şekilde kesebilir. 8.000 yıllık bir ağaç kabuğundan yapıldı. 


3. Ea

Fate/Stay: Night


fate stay night gilgamesh ea gif ile ilgili görsel sonucu

Genelde Excalibur’un animelerde daha ünlü ve sembolik olduğu söylenir, ancak Ea daha güçlüdür. Gilgamesh’in asil cephaneliğinin baş tacı. Gilgamesh, Ea’yı yalnızca Excalibur’un rakibi olarak görüyor. Anime’nin en görkemli gerizekalılarından biri için muazzam bir silah.


2. Sword of the Dragonslayer

Berserk


Ä°lgili resim

Dragonslayer’ın kılıcı çok iyi bir silahtır ve onu kullanan karakter, Guts’dur. Dragonslayer inanılmaz derecede bir gücü olan bir silah.


1. Sakabato

Rurouni Kenshin


Sakabato Rurouni Kenshin gif ile ilgili görsel sonucu

Sakabato havalı ve unutulmaz bir silahtır. Bu, cinayete yönelik olmayan ama kanlı geçmişin ötesinde bir şey isteyen bir adam tarafından kullanılan, ters bir bıçak kılıcıdır. Ruroni Kenshin’i bir dizi olarak öne çıkaran en iyi özelliği budur.


 

Daha çok anime makalesi okumak isterseniz anime manga kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!