Anime || Manga

En İyi 10 Okçu Anime Karakteri!

Anime izlemeyi seviyorsanız „AnimeX“ uygulamasını indirip reklamsız izleyebilirsiniz.

AnimeX - Watch Anime Movie Trailers
AnimeX – Watch Anime Movie Trailers

Anime karakterlerin her türlü harika kabiliyetleri var. Bazıları dev makinelerin pilotları, bazıları ise güçlü savaşçılar, ve bu buzdağının sadece görünen kısmı. Ancak, yay ve oklarlarıyla şaşırtıcı özelliklere sahip olan küçük ama saygın bir anime okçu karakter grubu var.

En sevdiğimiz kahramanlarımızı kılıç, ateşli silah ve büyü yaparken görmeye alışkınız. Ama bi okadarda cool olan okçu karakterleri görmezlikten gelmek olmazdı! O yüzden işte 10 Okçu karakterini sizlere sunduk!

Not: Sıralama yoktur.


1. Ashitaka

Anime: Mononoke Hime

Kahramanlık ve cesaretinden dolayı Ashitaka’ya hayran olmamak elde değil. Dahası, insanlar ve orman tanrıları arasındaki çatışmayı çözmek için elinden geleni yapan köylü bir delikanlı.

Savaş sırasında şeytani bir domuzdan bir lanet kapmış olmasına rağmen, Ashitaka mükemmel bir okçu. 

anime archer, archer anime, Ashitaka, Princess Mononoke


2. Umi Sonoda

Anime: Bokura no Live Kimi to no Life

İlk bakışta, Umi Sonoda, yetenekli bir anime okçusu olarak görünmeyebilir. Fakat o okulun okçuluk kulübüne üye. Aslında, Umi geleneksel dansta, hat sanatında ve hatta Kendo’da başarılı olan çok yetenekli bir bireydir. Bu yeteneklerinin üstüne birde harika okçuluğu ile bizi mest ediyor.

anime archer, archer anime, Umi Sonoda, Love Life! School Idol Project


3. Tigrevurmud Vorn

Anime: Madan no Ou to Vanadis

Madan no ou to vanadis bir okçu animesi olarak görülebilir. Ne de olsa ana karakter bir okçu ama ne kadar bir keskin nişancı olsa da her şey yolunda gitmiyor. Büyük savaşta çarpıcı bir yenilgiden sonra düşmanının hizmetine giriyor ve hikaye devam ediyor.

anime archer, archer anime, Tigrevurmud Vorn, Lord Marksman and Vanadis


4. Sawa Okita

Anime: Tari Tari

Sawa Okita’nın pek çok öğrencisi ve arkadaşı şarkı söylerken ve müzik dinlerken,  o okulun okçuluk klübünde tahtaya isabet almakla daha fazla ilgileniyor. Ve evet, altındaki atın sahibi de kendisi.

anime archer, archer anime, Sawa Okita, Tara Tara


5. Archer

Anime: Fate/Stay Night

İsminin ve görünümünün zaten ima ettiği gibi, bu kişi bir okçudan başka kimse olamaz. Yayının normal okları ateşlemek için genel olarak kullandığı kaygan ama basit bir tasarımı var. Daha güçlü mermiler atması gerektiğinde, Noble Phantasms kullanıyor ancak bu büyülü enerji tüketiyor.

Kesin olan bir şey var, hiçbirimiz Archer’ın hedeflerinden biri olmak istemeyiz!

anime archer, archer anime, Archer, Fate/stay night


6. Kagome Higurashi

Anime: InuYasha

Kagome Higurashi sadece mükemmel, çekici ve iyi kalpli, aynı zamanda dost canlısı gerçek bir arkadaş.

Kagome gerçek bir okçu olmayabilir, ancak ok ve yaylarını kullanarak gayet iyi işler başardı. Ayrıca şeytani varlıklara karşı kullanışlı olan Kutsal Okları da kullanabilir.

anime archer, archer anime, Kagome Higurashi, InuYasha


7.Rei Hino

Anime: Sailor Moon

Rei Hino, adalet için savaşan denizci bir asker . Ayrıca bazı inanılmaz okçuluk becerilerine de sahip. Dikkat et! Mars Alevi Keskin Nişancısını ateşlediğinde onun menzil içinde olmak istemezsin.

anime archer, archer anime, Rei Hino, Sailor Mars, Pretty Soldier Sailor Moon


8. Yona

Anime: Akatsuki no Yona

Bu koyu kırmızı saçlı prenses tatlı ama aynı zamanda şımarık ve bencil. Şımartılmış yaşam tarzı göz önüne alındığında bu kişiliği hiç de şaşırtıcı değil. Fakat Yona, hızla olgunlaşmasına neden olan bazı dramatik olayları tecrübe ettikten sonra, hayat ona karşı geldiğinde gerçek cesaretini göstermeye başlar.

anime archer, archer anime, Yona, Yona of the Dawn


9.Uryuu Ishida

Anime: Bleach

Bir insanın dikiş ve nakış işlerinde iyi olan kötü niyetli bir anime okçusu ile karşılaşması her gün görebileceği bir şey değildir. Evet, Uryuu yaratıcılığı arkadaşları için benzersiz kıyafet ve tasarımlar yapmasına olanak sağlıyor! (😀)

Uryuu aynı zamanda bir Quincy’dir, yani reiatsuyu emme ve işleme yeteneğine sahiptir ve aynı zamanda mükemmel bir okçudur.

anime archer, archer anime, Uryuu Ishida, Bleach


10. Yoichi Saotome

Anime: Owari no Seraph

Yoichi, hem bir insan hem de bir Seraph olarak ve Japon İmparatorluk Şeytan Ordusunun bir üyesi olan çok yönlü bir adamdır. Bir dakika ne?! Japon İmparatorluk Şeytan Ordusu mu? … kulağa tamamen harika geliyor! Nereden kaydolabilirim? ( :d )

Bu listedeki birçok anime okçusunun etkileyici yayları, okları ve benzersiz yetenekleri vardır. Fakat Yoichi Lanetli Giysileri ve yeşil rengi nedeniyle şeytani bir şekilde tuhaf.

anime archer, archer anime, Yoichi Saotome, Owari no Seraph, Seraph of the End: Vampire Reign

Daha çok anime makalesi okumak isterseniz anime manga kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!