Anime || Manga

En Sapık 6 Anime Karakteri!

Inhaltsverzeichnis

Anime izlemeyi seviyorsanız „AnimeX“ uygulamasını indirip reklamsız izleyebilirsiniz.

AnimeX - Watch Anime Movie Trailers
AnimeX – Watch Anime Movie Trailers

Muten Roshi

Anime: Dragon Ball

Muten-Roshi’yi, bu kadar belirgin bir figür yapan şey,masum çocukları her yerde, anime sapıklarının dünyasına maruz bırakan bir tür „geçit“ olmasıydı. Bizi burun kanamasını ve bunun ne anlama geldiğini tanıtan oydu. Kapsamlı kariyeri boyunca, bu ahlaksız sapık, her fırsatta sapıkça bir dergi okumakla tanınmıştır. 

muten roshi gif ile ilgili görsel sonucu

 


Jiraiya

Anime:Naruto


Jiraiya Naruto Sexy No Jutsu

Jiraiya’nın en sevdiği sapkınlık faaliyeti, kadınlar banyo yaparken onları dikizlemek. Bu onun için bunu yaparken yakalansa bile kendisiyle gurur duyduğu bir eğlencedir. Bu                        garip davranışlarından dolayı: Naruto ona „Ero-Sennin“ dediğinde ise bundan hoşlanmıyor.

Naruto’dan bahsedersek, Jiraiya özellikle Naruto’nun Sexy No Jutsu’sundan (Sexy Technique) hoşlanır, bu sayede Naruto bir kadın olarak oldukça çekici bir versiyon haline gelir. Aslında, Jiraiya onunla ilk karşılaştığında Naruto ile hiçbir şey yapmak istemiyordu, ancak Naruto Sexy no Jutsu kullandıktan sonra, Jiraiya fikrini çabucak değiştirdi. Aslında, Sexy No Jutsu, Jiraiya’nın Naruto’ya mümkün olduğu kadar yaptırmak istediği bir şey.

Ä°lgili resim

 


Kon

Anime: Bleach


Perverted Kon

Kon, doldurulmuş oyuncak bir aslanın bedeninde barınan bir Modifiye Ruh olmasına rağmen, bu onun sapkın fantezilerini engellemiyor.. Bir peluş oyuncak olmaktan tam anlamıyla yararlanıyor çünkü kızlar sevimli şeyleri, özellikle de sevimli sesiyle konuşan hayvanlara sarılma eğilimindedir. Ve kızlar bir şeylere sarılınca, bu hareket normalde, üst gövdeleriyle, yani göğüs bölgeleriyle doğrudan temas halinde olur. Kon’un büyük göğüs sevgisi, „kucaklamayı“ mükemmel kılar. Onun küçük vücuduyla, kucaklandığında göğüsler arasında sıkışıp kalıyor. Burası „Tanrılar Vadisi“ olarak adlandırdığı Kon’un özel yeri. Özellikle Orihime’in oldukça etkileyici bir koynu olması, onu Kon’un „şefkatinin“ ana hedefi haline getirdi.


Hyoudou İssei

Anime: Highschool DxD


Ä°lgili resim

Issei Hyoudou, Kuoh Akademisi’nde biraz ünlü. Hemde kadınlar hakkında hayal kurması ile. Issei’nin titiz doğası, onun bir sapık olmasıyla birleşince, birçok kızın pişman olduğu birkaç şeye, yani bir takım uygunsuz tekniklerin icat edilmesine yol açtı.

Bu tekniklerden biri, Issei’ye temas ettiği herhangi bir kızın elbiselerini bir anda yok etme imkanı veren Dress Break . Diğer bir favorisi ise Meme Dili’dir. Bu teknikle, Issei tam anlamıyla göğüslerle konuşabilir.Meme Dili, Issei’nin rakiplerinin plan ve stratejilerinin ne olduğunu öğrenmesine izin verir.

hyoudou issei gif ile ilgili görsel sonucu

 


Hisoka Morow

Anime: Hunter x Hunter


Hisoka Morow orgasm

Hisoka’nın sapıklığı kendine özgü doyumsuz kana susamışlığı etrafında döner. Aslında, ölüme yakın deneyimler (hem de güçlü Nen kullanıcıları ile savaşma şansı), onun için kelimenin tam anlamıyla „orgazm“ deneyimleridir. Hisoka, bir gün çok iyi dövüşçüler haline gelebilecek insanlarla karşılaştığında çok mutlu (ya da heyecanlı demeliyiz?) olur.

hisoka orgazm gif ile ilgili görsel sonucu

 


Sanji

Anime: One Piece


Sanji, bloody face, being hugged

Eğer Sanji’nin hayranıysanız, muhtemelen Nami’ye teşekkür etmelisiniz, çünkü o olmasaydı, muhtemelen Luffy’nin ekibine katılmayı bile kabul edemezdi. Sanji’nin bunu yapmasının nedeninin % 98,72 Nami nedeniyle olduğunu iddia etmesi (ki bu çok garip bir rakam).

Nami ile olan aşkı, mürettebatın yaşamına neredeyse çok mal oldu, bu da sapkınlık „hastalığının“ ne kadar aşırı olabileceğini gösteriyor. İyileştirilebilir bir şey olarak düşürülmemelidir. Sanji, Nami onu taciz etmekten vazgeçirmek için şiddete başvurduğunda bile bundan zevk alıyor! Bu bir yana, en büyük olay ise Trafalgar Law’nın vücutlarını değiştirmek için şeytan meyve güçlerini kullanmasından sonra gerçekleşti. Sanji’nin Nami’nin vücudunda olmanın verdiği zevki bir hayal edin!

Ama yalnızca nami değil. Aslında şehveti sadece insan ırkıyla sınırlı değil. Her tür türün dişisi, deniz kızları da dahil olmak üzere “tacizlerine” maruz kalmıştır. Tabii ki, Sanji’nin cüretli yaşam tarzı, hiç kadın olmayan Momoiro Adası’nda 2 yıl geçirdikten sonra daha da kötüleşti.

sanji gif ile ilgili görsel sonucu

Anime izle

Anime izlemek için Dizi.BuradaBiliyorum.Com dizi sitemize uğrayabilirsiniz aradığınızı bulamazsanız istek sayfamızdan bizimle iletişime geçerseniz en kısa zamanda izlemek istediğiniz animeyi yayınlarız.

Daha çok anime makalesi okumak isterseniz anime manga kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!