İçindekiler

Ethereum’da Tehlike Çanları Çalıyor

Ünlü bir kripto para tüccarı birkaç gün ve hafta içerisinde Ethereum’un (ETH) önemli ölçüde düşmesine neden olabilecek teknik bir faktörün mevcut olduğuna dikkat çekiyor. Ethereum başta olmak üzere kripto piyasası, geçen hafta görülen türbülanstan sonra net bir eğilim ortaya koyamadı.

ETH şu anda 220 dolarlık bölgede dolaşıyor ve önemli destek seviyesi 220 dolar seviyesinin hemen altında yer alıyor.

Alıcılar bu seviyeyi savunmayı devam edemezse, ETH 198 ve 200 dolar arasında bir seviyeye kadar direnç gösterebilecek güce sahip değil. Popüler tüccar yaptığı açıklamada, Ethereum için yükseliş tezinin şu an için görülen zayıf fiyat hareketlerinden dolayı çok mümkün olmadığını iddia ediyor.

  #Spordan Sonra Yapılması Gerekenler #SosyalMedya #Tv #BB

Geçtiğimiz hafta fiyatı 242 dolar seviyesine kadar yükselen ETH fiyatı bir nebze de olsa ivme kazansa da o seviyede önemli bir direnç ile karşı karşıya kaldı ve tutunamayarak tekrardan 220 dolara kadar geriledi. Bu seviyeden reddedilmesi, Bitcoin’den düşük performans göstermesine ve ticaret aralığının seviye olarak gerilemesine sebep oldu.

Ethereum’da yaşanacak olan kırılmanın hangi yöne doğru olacağı ilerleyen günlerde netlik kazanacaktır.

Ethereum (ETH) yazım itibari ile 225 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Yazar Hakkında

.

Semih Alkan

Semih Alkan

Semih Alkan, 1992 yılında Ankara’da doğdu. Atılım Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümü mezun olan Semih, öğrencilik yıllarında teknoloji haber editörlüğü yapmış daha sonra kripto paralara olan ilgisi onu bu konuda yazarlığa sürüklemiştir.

  #Blockchain Veri Merkezi Girişimi W3bcloud 20 Milyon Dolar Fon Topladı

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz Genel kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .