Sozialen Medien

#Ezel Akay İmzalı 9 Kere Leyla’dan İlk Uzun Soluklu Fragman Yayınlandı #SosyalMedya #Tv #BB

Ezel Akay İmzalı 9 Kere Leyla’dan İlk Uzun Soluklu Fragman Yayınlandı


Ezel Akay’ın Demet Akbağ, Haluk Bilginer, Elçin Sangu, Fırat Tanış, Alican Yücesoy gibi isimleri bir araya getiren yeni filmi 9 Kere Leyla’dan ilk uzun soluklu fragman yayınlandı. Heyecanla beklenen film, 20 Mart’ta vizyona girecek.

Neredesin Firuze, Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü?, 7 Kocalı Hürmüz gibi filmlerle tanınan, son olaraksa Küçük Kara Balıklar belgeseline imza atan Ezel Akay, yıllar sonra yeni bir filmle sinemalara geri dönmeye hazırlanıyor. Akay’ın zengin oyuncu kadrosuyla heyecan yaratan yeni filmi 9 Kere Leyla, bu ay sinemaseverler ile buluşacak.

  #Dane DeHaan ve Maika Monroe’lu Quibi Dizisi The Stranger’dan Tanıtım Fragmanı Yayınlandı #SosyalMedya #Tv #BB

Ezel Akay’ın yeni filminin başrollerinde daha önce Kış Uykusu’nda birlikte etkileyici bir işe imza atan Demet Akbağ ve Haluk Bilginer yer alıyor. Oyuncu kadrosunda bu ikiliye Elçin Sangu, Fırat Tanış, Alican Yücesoy, Hakan Eke, Emre Kıvılcım, İhsan Ceylan gibi isimler eşlik ediyor.

Ezel Akay’ın Yeni Filmi 9 Kere Leyla, 20 Mart’ta Vizyona Girecek

Contact Film Works’ün yapımcısı olduğu, dağıtımcılığını ise CGV Mars’ın üstlendiği film, zengin iş adamı Adem’in (Haluk Bilginer) genç sevgilisi Nergis (Elçin Sangu) uğruna evliliğini bitirmeye çalışmasının eğlenceli hikâyesini anlatıyor. Adem boşanmayı reddeden aşırı domestik karısı Leyla’yı (Demet Akbağ) dokuz kere öldürmeyi deniyor ama beceremiyor! Beklenmedik komik sürprizlerle dolu bu yolculukta Adem, istemeden de olsa sadece iyi bir şeye sebep oluyor: “Kadınların yeni bir dünya kurmasına.”

  #Çağatay Ulusoy Kimdir | Hayatı | Nereli | Kaç Yaşında izle

Paylaşılan bu sinopsise bakılırsa yine oldukça eğlenceli bir Ezel Akay filmi bizleri bekliyor. 9 Kere Leyla, 20 Mart’ta vizyona girecek. Heyecanla beklenen filmden yayınlanan ilk uzun soluklu fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"