Technologie

Fotoğraf tutkunlarına özel: Lenovo Smart Frame

Lenovo Smart Frame

CES 2020’de çok fazla ses getirmeyen ancak fotoğraf tutkunlarını mutlu edebilecek bir ürün de tanıtıldı. İşte karşınızda Lenovo Smart Frame ve hakkında bilinmesi gerekenler.

CES 2020 kapsamında tanıtılan tek dijital fotoğraf çerçevesi olan Lenovo Smart Frame, herkese hitap eden bir ürün değil. Fotoğrafı çok ciddiye alan ve özellikle de kendi fotoğraflarını duvarda sergilemek isteyen amatör ya da profesyonel fotoğrafçılara hitap eden cihaz, 21,5 inç IPS ekranında 1080P çözünürlük sunuyor. Genel olarak çok şık görünen ve bir ekran olduğunun kolay kolay anlaşılamadığı aktarılan Smart Frame, IPS panel kullandığı için hemen her açıdan en doğru renkleri sunuyor. Üzerinde yer alan sensörler sayesinde ortamdaki ışık koşullarına uygun ayarları otomatik olarak yapan yani fotoğraflarınızı her koşulda en iyi şekilde gösteren dijital fotoğraf çerçevesi Lenovo Smart Frame, isterseniz fotoğraflarınızdan otomatik kolajlar da oluşturabiliyor. Yatay ya da dikey olarak kullanılabilen ürün, özel bir bağlantı sistemiyle geliyor. Bu sayede çerçevenin takıldığı yerde kolaylıkla döndürülebildiği aktarılıyor. Fotoğraflar ise çerçeveye yardımcı telefon uygulaması üstünden atılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lenovo Smart Frame kaliteli görünüyor

Modelin açıklandığı kadarıyla 399 dolar gibi yüksek sayılacak bir fiyatı bulunuyor. Bu arada Lenovo’nun CES 2020’de Smart Tab M10 Android tablet modelini tanıttığını da belirtelim. 10 inç 1080P 1280×1800 piksel ekrana sahip bu cihaz, açıklandığı kadarıyla nisan ayında 190 dolardan satışa çıkıyor. Bu aşağıda görebileceğiniz tablet özel stand ünitesiyle bir akıllı ekran formuna da bürünebiliyor. Smart Frame’in satışına ise ağustos ayında başlanacağı aktarılıyor.

İlginizi Çekebilir

8K video çekebilen drone


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!