Sozialen Medien

Fox A la Şerife Programı Sunucusu Şerife Aksoy Kimdir? Katılım İletişim Bilgileri – BB

Inhaltsverzeichnis

Fox A la Şerife Programı Sunucusu Şerife Aksoy Kimdir? Katılım İletişim Bilgileri A la Şerife yemek programı çok farklı bir tarzda ekrana gelecek. Seyirci bildiği tattığı lezzetlerden başka tarifler görecek ve tadacaklar. A la Şerife kendine has tarzıyla seyirciyi şaşırtacak. A la Şerife programını daha önce 24Kıtchen kanalında yayınlıyordu. Sevilen programı Fox TV kendi kanalında yayınlamak istedi. Artık Fox TV ekranlarında hafta içi her gün saat 12:15 te izleyebilirsiniz.

Şerife Aksoy kendi programı olan A la Şerife’de kendi evinde üretim yapıyor. Mevsime ve iklime göre adapte ettiği hayatını sizlere açıyor. Mevsimsel Düşün, Yerel Beslen düşüncesini benimseyen ve Sıfır Atık kavramı ile hayatını şekillendiren Şerife Aksoy sizlere de fikir vermek için ekranda program yapıyor. Şerife Aksoy bu düşüncesiyle ürettiği her şeyi değerlendiriyor ve evine neredeyse hiçbir şey sokmamaya başladı. Şef olarak başladığı yolculuğa permakültür tasarımcısı olarak devam etti. Tek bir ürünle renkli sofralar kurar, mutfakta hiçbir şeyin çöp olmadığını gördüğünüzde gözlerinize inanamayacaksınız.  24Kıtchen kanalının sevilen programı artık Fox TV de yayınlanıyor. Â la Şerife programı pazartesi 12.15 te Fox TV de başlıyor. Fox A la Şerife Programı Sunucusu Şerife Aksoy

Şerife Aksoy Kimdir?

Şerife Aksoy Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nden mezun oldu. 2009 yılında Temel Aksoy ile evlendi. 2014 yılında Aslan isminde oğlu dünyaya geldi. İstanbul’da 6 yıl ilkokul öğretmenliği yaptı sonrasında İstanbul Le Cordon Bleu’de mutfak ve pasta şefliği bölümlerini bitirdim. Öğretmenliği bırakarak şefliğe başladı.

2014’te Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi’nin Edinburg Kraliyet Botanik Bahçesiyle birlikte düzenlediği bahçıvanlık programını bitirdi ve Edinburgh Royal Botanic Garden bahçıvanlık sertifikası aldı. Sonrasında tarıma merak saldı. 2017 yılında Türkiye Permakültür Araştırma Enstitüsü eğitimlerine katıldı ve Permakültür tasarımcısı oldu. 2017 yılı başında Bein Gurme kanalında her hafta yayınlanan Şerife ile Yaşam programlarını çekmeye ve kendi evinde Şerife ile Bir Gün adını verdiği yemek atölyeleri düzenlemeye başladı. Onun becerisi sadece yemek yapmaktan gelmiyor. Aynı zamanda sağlıklı beslenme, yemek masası süsleme, sebze meyve yetiştirmeye de ilgisi var. Kümes hayvanı yetiştirmeyi köy pazarlarından alışveriş yapmayı da seviyor. Sürekli araştırıyor yeni bilgileri yemeklerine ve hayatına uyguluyor. Şerife Aksoy araştırmayı seviyor okumayı öğrenmeyi ve yeni bilgiler öğrenmeyi seviyor.

Fox A la Şerife Programı Katılım İletişim Bilgileri

A la Şerife Programına katılmak için başvurmak isteyen ziyaretçiler aşağıda vereceğimiz iletişim numaralarından Şerife Aksoy ulaşabilir onunla görüşebilir veya program için katılım isteğinde bulunabilir. A la Şerife Programı gerek yemek tarifleri sıradışı bilgileri ile Şerife Aksoy un birbirinden güzel yemek tarifleri ile gerçekten çok güzel bir program olacak ve izleyen herkesin sıradışı bilgiler öğrenmesini sağlayacak. Sizde bu programa katılmak ve kendinizi göstermek istiyorsanız Fox TV Şerife Aksoy telefon numaralarını arayarak veya iletişim numaralarından bağlantı kurabilirsiniz.

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!