Sozialen Medien

#Hilmi Cem İntepe yeniden diziyle dönüyor! #SosyalMedya #Tv #BB

Hilmi Cem İntepe yeniden diziyle dönüyor!

BuradaBiliyorum.Com /Detay –Milli Mücadele’nin 100.yılında TRT1 çok özel bir proje hazırladı.16 Mart’ta izleyicilerle buluşacak olan Ya İstiklal Ya Ölüm dizisi 6 bölümden oluşuyor.

İstanbul’un işgali ve Meclis-i Mebûsan’ın İstanbul’da dağıtılmasıyla Ankara’da yeniden açılması arasında geçen 6 kritik haftayı konu alan dizide yer alan isimlerden biriside Hilmi Cem İntepe…

Geçen yıl da Tek Yürek isimli TRT1 dizisinde rol alan oyuncu, aradan geçen 9 ayın ardından yeniden aynı ekranda hayranlarının karşısına çıkacak.

Projede İntepe gibi iddialı isimler yer alıyor. Birkan Sokullu, İlker Kızmaz, Dolunay Soysert, Osman Sonant, Alina Boz, Rıza Kocaoğlu, Umut Karadağ, Ushan Çakır, Altan Erkekli, Mehmet Özgür, Serkan Ercan başrolleri paylaşıyor.

  #Lustige Filme: Bei diesen Komödien habt ihr was zu lachen

Hilmi Cem İntepe, heyecanını dizinin fragmanı ile birlikte instagram hesabından paylaştı.

@istiklaldizisi @trt1 16 mart pazartesi başlıyoruz??

Dizide 6 hafta boyunca mebusların canları pahasına, vatan aşkıyla gizli ve tehlikeli yollarla Ankara’ya ulaşma çabaları, Milli Mücadele hareketine İstanbul’dan silah taşıma gayretleri, Atatürk’ün yeni Meclisi açma mücadelesi ve işgale karşı topyekûn karşı koyma iradesi anlatılmakta.

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"