Technologie

Huawei, EMUI 10 Betasını genişletmeye devam ediyorHuawei EMUI 10

Android 10 temelli yeni nesil arayüz yapısı EMUI 10 için dev isim Huawei önemli adımlar atmaya devam ediyor. Beta süreci genişliyor.


Huawei kullanıcılarının merak beklediği Android 10 temelli EMUI 10, biliyorsunuz birçok cihaz için aktif olarak dağıtıma çıkmış durumda. Bazı cihazlar için de beta süreci süren arayüz, kapsama alanını genişletiyor. Yapılan son açıklamaya göre EMUI 10 Betası Mate 10, Mate 10 Pro, Mate RS Porsche Design, P20, P20 Pro, Mate 20 RS Porsche Design, Honor 8X ve nova 5 Pro modelleri için de kullanıma çıkmış durumda. Şimdilik Çin’deki cihazlar için Çin’de çıkan betanın, yakında daha fazla bölgede kullanıma sunulacağı aktarılıyor. Buna ek olarak tam sürümün global dağıtımı da sürüyor. Biliyorsunuz Türkiye’de de yeni sürüme geçen cihazlar bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Android 10 temelli Huawei EMUI 10 için kısa bir özet yaparsak

Yeni sürüm, eski sürüme nazaran daha pürüzsüz çalışıyor. Temalar, duvar kağıtları ve fontlar için yeni özelleştirmeler getiren arayüz, video izleme ve oyun oynama süreçlerinde de daha iyi bir deneyim getiriyor. Galeri içerik yönetimi ve sınıflandırma konusunda geliştirildiği belirtilen Huawei EMUI 10, özellikle çoklu uygulama geçişlerinde çok hızlanmış durumda. Bazı yeni simgeler taşıyan arayüz, genel olarak EMUI 9’dan çok farklı bir devrimsel tasarım değişiklikleri taşımıyor. Tek elde kullanımı Samsung One UI gibi kolaylaştırdığı belirtilen arayüz, modernleştirilmiş bir bildirim merkezini karşımıza getiriyor. Arayüzde bir sistem geneli koyu arayüz modu da aktif olarak bulunuyor.

İlgili Video

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!