Technologie

Huawei’den büyük EMUI 10 başarısıHuawei EMUI 10 Android 10

Android 10 temelli yeni nesil arayüz yapısı EMUI 10 için Huawei gerçekten büyük bir başarının açıklamasına yaptı. Yeni arayüz kapsama alanını iyice artırdı.

En son Mate 20 X 5G, Mate RS Porsche Design, Mate 10 Porsche Design, Mate 10 Pro, Mate 10, P20, P20 Pro, Nova 4e, Enjoy 10 Plus, Enjoy 9S, Maimang 8 (P Smart+ 2019) Maimang 7 (Mate 20 Lite), Honor 20i ve Honor 10 Lite modellerine Çin’de kullanıma çıkan Android 10 temelli Huawei EMUI 10, firmanın açıklamasına göre gönderilen 33 akıllı telefon modeli üstünden tam 10 milyon kullanıcıya ulaştı. Şu an hali hazırda birçok cihaz için betası da yapılan sürüm, kullanıcılardan güzel geri dönüşler alıyor ve firmanın nispeten hızlı davranmasıyla gittikçe geniş bir kitleye yayılıyor. Resmi olarak Mate 30 serisiyle beraber tanıtılan EMUI 10, hatırlarsınız ilk olarak P30, P30 Pro, Mate 20, Mate 20 Pro, Mate 20 X ve Mate 20 Porsche Edition gibi cihazlara gelmişti. EMUI 10’un Türkiye dağıtımının da birçok cihaz için yapıldığı ve beta süreçlerinin sürdüğünü belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Android 10 temelli Huawei EMUI 10 neler getiriyor?

Yeni sürüm, eski sürüme nazaran daha pürüzsüz çalışıyor. Temalar, duvar kağıtları ve fontlar için yeni özelleştirmeler getiren arayüz, video izleme ve oyun oynama süreçlerinde de daha iyi bir deneyim getiriyor. Galeri içerik yönetimi ve sınıflandırma konusunda geliştirildiği belirtilen Huawei EMUI 10, özellikle çoklu uygulama geçişlerinde çok hızlanmış durumda. Bazı yeni simgeler taşıyan arayüz, genel olarak EMUI 9’dan çok farklı bir devrimsel tasarım değişiklikleri taşımıyor. Tek elde kullanımı Samsung One UI gibi kolaylaştırdığı belirtilen arayüz, modernleştirilmiş bir bildirim merkezini karşımıza getiriyor. Arayüzde bir sistem geneli koyu arayüz modu da aktif olarak bulunuyor.

İlgili Video

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!