Technologie

iPhone 11 ailesi için hazırlanan ilk MFi flaş aksesuarıiPhone 11 Anker

Teknoloji devi Apple‘ın iPhone 11 ve 11 Pro / 11 Pro Max sahiplerini sevindirecek ilk MFi flaş aksesuarı görücüye çıktı. İlk model Anker firmasından.

Apple, geçtiğimiz günlerde iPhone 11 ailesine özel aydınlatma ürünleri için bir MFi lisanslama programı başlatmış haberiyle gündeme gelmişti. MFi (Made-for-iPhone) lisansı, Apple tarafından onay verilmiş üçüncü parti iPhone ve diğer Apple ürünlerine yönelik aksesuarlara veriliyor. Bu lisansa sahip aksesuarların iPhone ya da diğer Apple ürünleriyle tam uyumlu çalıştığı garanti altına alınıyor. İşte bu süreç söylendiği gibi iPhone 11 ailesi için aydınlatma tarafına genişletildi. Burada ilk çözümü sunan firma ise Anker oldu. Firmanın yukarıdaki gördüğünüz ilk MFi flaş aksesuarı, 49.99 dolar fiyat etiketiyle önümüzdeki satışa çıkıyor. Telefonlara Lightning portu üstünden bağlanan model, söylendiği kadarıyla tam dolu olduğunda tam 10 bin kez patlayabiliyor. Doğal olarak iPhone’ların kendi flaşından çok daha güçlü olan ve daha uzak mesafeyi aydınlatabilen flaş, bir ışık yumuşatıcı aparata da sahip. Üçüncü parti kamera uygulamalarıyla da çalışan ve MFi temelli olduğundan gecikme yapmayan ürün, bir başlangıcı oluşturuyor. Telefonlar için MFi temelli başka birçok flaş / ışık aksesuarının da yakında çıkacağı aktarılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 11 Pro ailesi kamera konusunda çok iddialı modeller

Modellerin kameraları hakkındaki tüm detaylara burada ulaşabilirsiniz. Ancak kısa bir özet yaparsak telefonların arkasında 13 mm odak uzaklığına sahip 12 megapiksel F2.4 ultra geniş açı (120 derece) + 26 mm odak uzaklığına sahip 12 megapiksel F1.8 geniş açı + 52 mm odak uzaklığına sahip 12 megapiksel F2.0 telefoto kameralar bizleri karşılıyor. Hepsi hemen hemen aynı kalitede olan bu kameralar yüksek kalite sunuyor ve telefonlar gelişmiş bir gece moduyla geliyor. Telefonlarda ayrıca bilişimsel fotoğrafçılık temelli Deep Fusion özelliği de sunuluyor.

İlgili Video

İlginizi Çekebilir

iPhone 12 bu tasarımla karşımıza çıkabilir

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"